Jestem nowy w temacie, ale na miejscu w Chinach.
Odpowiedz do tematu

:
...tylko u nas jest możliwe płynne przejście z pytania o dobre zegarki do picia :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Taki target. :mrgreen: :mrgreen:

:
Maxio napisał/a:
...tylko u nas jest możliwe płynne przejście z pytania o dobre zegarki do picia :twisted:


Nie ma dobrych zegarków do picia - trybiki drapią, a oliwa źle smakuje :P

:
Zależy czym się smaruje :razz: :mrgreen: :wink: "oliwa" może mieć różną zawartość oliwy w oliwie :lol:

:
ALAMO napisał/a:
Maxio napisał/a:
...tylko u nas jest możliwe płynne przejście z pytania o dobre zegarki do picia :twisted:


Nie ma dobrych zegarków do picia - trybiki drapią, a oliwa źle smakuje :P

...Ty mnie za słówka n ie łap bo w twarz dać mogę dać

:
No właśnie proszę nie wq@#$%^ Maxymiliana, bo później autobusy źle kursują :mrgreen: :wink: :lol:

:
A to niech Maximusa nie wk#@% ci, co autobusami jadą :lol: ...

:
...no w sumie dobrze prawi, ale ja nic nie mam do kursów, ja ewentualnie mogę sprawić, że dany pojazd mechaniczny nie opuści warsztatu w terminie :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Ja to tramwajami jeżdżę najczęściej, ale nie wiem jak to się ma do szukanego targetu. :mrgreen:

:
...może on jest właśnie w tramwaju schowany

:
Zegarki - zegarkami moze te podane to nie nasz target ale czlowiek napic sie musi :twisted: :twisted: :mrgreen:

Wozu
[Usunięty]
:
Przed chwilką przeczytałem cały wątek i krótko podsumuję:
Jednym słowem mamy na forum Kumotra co to targetu szuka, ale target pije w dużych ilościach by zapomnieć,
że jest pospolitym podrupkarzem i nie docenia prezentowanych zegarków a jak się zdenerwuje to autobus z warsztatu nie wyjedzie
i po mimo, że jeździ tramwajami to i tak jest dobry powód do wypicia...

Cholera nie ogarniam tej kuwety :roll:

a w sumie to wątek jak każdy inny na tym forum :mrgreen:

I na koniec "Moje forum, moim drugim domem :D "

Blaz
[Usunięty]
:
Bo my generalnie jesteśmy grzeczni i tramwajowi pod spódnicę nie zaglądamy. :mrgreen:

:
Tomsky napisał/a:
Przed chwilką przeczytałem cały wątek i krótko podsumuję:
Jednym słowem mamy na forum Kumotra co to targetu szuka, ale target pije w dużych ilościach by zapomnieć,
że jest pospolitym podrupkarzem i nie docenia prezentowanych zegarków a jak się zdenerwuje to autobus z warsztatu nie wyjedzie
i po mimo, że jeździ tramwajami to i tak jest dobry powód do wypicia...

...może brazylijczycy albo jakieś inne filmowe potęgi wezmą z tego inspiracje do nowego serialu

:
Tomsky napisał/a:
Przed chwilką przeczytałem cały wątek i krótko podsumuję:
Jednym słowem mamy na forum Kumotra co to targetu szuka, ale target pije w dużych ilościach by zapomnieć,
że jest pospolitym podrupkarzem i nie docenia prezentowanych zegarków a jak się zdenerwuje to autobus z warsztatu nie wyjedzie
i po mimo, że jeździ tramwajami to i tak jest dobry powód do wypicia...


Czekam na wiecej.

+1

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.