Nasze plany zegarkowe na 2016
Odpowiedz do tematu

:
Daito napisał/a:
Ja tam nic nie planuje bo i tak będzie zupełnie inaczej niż sobie poukładam :))

+1 :))
I co to za frajda wiedząc co się kupi ;)

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2015-10-11, 21:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Daito napisał/a:
Ja tam nic nie planuje bo i tak będzie zupełnie inaczej niż sobie poukładam :))


mam tak samo pifko

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Srp309 czyli orendż monster. Klasyka na forum i to dzięki Wam mie się spodobał. Jak się uda to jeszcze Orient bambino... plus nieplanowane :))

:
Ja w tym roku kupiłem wszystko co chciałem. :)) + Te nieprzewidziane. ;)

Na przyszły już nic nie planuję bo mam to co chciałem. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:

:
Jak się uda planuję odłożyć 3-5 tys i wybrać się na poważniejsze zakupy. Prawdopodobnie coś fajnego, lekko używanego z forum, może w końcu jakiś szwajcarski albo niemiecki, na razie wszystko co mam to Seiko Group albo napęd od Seiko group :)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ja to bym sobie chciał na koniec (lub wcześniej ) 2016 kupić tylko jeden zegarek :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
mazik77 napisał/a:
Obrazek


Namiesza ten zawodnik na rynku...........szkoda tylko, że nie 40mm i 20mm w uszach.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
mazik77 napisał/a:
Obrazek


Namiesza ten zawodnik na rynku...........szkoda tylko, że nie 40mm i 20mm w uszach.


no musieli coś wypuścić dla ludzi po tej limitce nad którą wszyscy wzdychali :D

:
Charlie napisał/a:
jimmy napisał/a:
mazik77 napisał/a:
Obrazek


Namiesza ten zawodnik na rynku...........szkoda tylko, że nie 40mm i 20mm w uszach.


no musieli coś wypuścić dla ludzi po tej limitce nad którą wszyscy wzdychali :D


Szkoda tylko, że własnego mechanizmu nie wsadzili, tak jak w North Flag (, który jest tańszy od legendy na cioci Ecie) ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
Nie mam żadnych ! samo się urodzi ...

:
jimmy napisał/a:
Charlie napisał/a:
jimmy napisał/a:
mazik77 napisał/a:
Obrazek


Namiesza ten zawodnik na rynku...........szkoda tylko, że nie 40mm i 20mm w uszach.


no musieli coś wypuścić dla ludzi po tej limitce nad którą wszyscy wzdychali :D


Szkoda tylko, że własnego mechanizmu nie wsadzili, tak jak w North Flag (, który jest tańszy od legendy na cioci Ecie) ;)

Jakie duże to, to :?:
Co w środku siedzi :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
jimmy napisał/a:
Charlie napisał/a:
jimmy napisał/a:
mazik77 napisał/a:
Obrazek


Namiesza ten zawodnik na rynku...........szkoda tylko, że nie 40mm i 20mm w uszach.


no musieli coś wypuścić dla ludzi po tej limitce nad którą wszyscy wzdychali :D


Szkoda tylko, że własnego mechanizmu nie wsadzili, tak jak w North Flag (, który jest tańszy od legendy na cioci Ecie) ;)

Jakie duże to, to :?:
Co w środku siedzi :?:


https://www.hodinkee.com/...black-bay-black
http://chronos24.pl/tudor...ostepnosc-cena/

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy, pifko
Rozmiar fajny. Szkoda, że daty nie dali. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Sebastian napisał/a:
Ja to bym sobie chciał na koniec (lub wcześniej ) 2016 kupić tylko jeden zegarek :))


Ale jaki??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.