Rozmowy o Mołni
Odpowiedz do tematu

:
takiego sybira od Mocnego na allegro mozna wyhaczyć za 700pln.
:mrgreen:
Pozdrówka
Pikny zegarek - Darek ma z białą tarczą i niebieskimi wskazówkami.......malina!

:
Ten z ebay to aukcja od producenta ten Jurij jest wlascicielem Poljot international .

:
GrzecH napisał/a:
takiego sybira od Mocnego na allegro mozna wyhaczyć za 700pln.

Wczoraj na licytacji poszedł taki za połowę ceny Mocnego :mrgreen: . A co z tym mechanizmem? To oryginalna Mołnia?


Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-06-07, 19:20, w całości zmieniany 2 razy
:
Te werki to oryginalne mołnie 3603 z ostatniego okresu produkcji, zdobione paskami moskiewskimi :razz: niebieskie śrubki, antywstrząsowe łożyskowanie balansu.
Werki są ładnie zdobione i bardzo podobne do asianunitasów jeżeli chodzi o zdobienie mostków, dlatego padło podejrzenie że Mołnia zleciła wykonanie tych werków Chińczykom, ale dowodów na to nie ma.W każdym razie w żadnym mi znanym Chińskim zegarku nie widziałem werku tożsamego z 3603. Co do zamienności części to wszystkie elementy od 3602 są współwymienne z 3603.

Blaz
[Usunięty]
:
Pozwoliłem sobie wydzielić ten temat z rozmowy o Bernhardcie Sea Sharku. :wink:

:
w tym sklepie kupiłem swojego Sybira, możesz kupować bez obaw, zegarek jest bez oryginalnego paska i pudełkai pewnie dlatego można kupić taniej.

[ Dodano: 2010-06-07, 22:04 ]
hotwax napisał/a:
Ten z ebay to aukcja od producenta ten Jurij jest wlascicielem Poljot international .


Z tego co mi wiadomo to Jurij Livenberg jest właścielem marki PILOT i AVIA, które nie do końca wiadomo gdzie są składane,

Poljot-International i marka CCCP należy do kogoś innego tylko w tej chwili nie mogę znaleźć jego nazwiska :smile:

Ostatnio zmieniony przez ROBAK 2010-06-07, 22:05, w całości zmieniany 1 raz
:
Czyli można się spokojnie zaczaić na takiego Burana. Podoba mi się :grin: . Dziękuję Panowie.

:
ROBAK napisał/a:
w tym sklepie kupiłem swojego Sybira, możesz kupować bez obaw, zegarek jest bez oryginalnego paska i pudełkai pewnie dlatego można kupić taniej.

[ Dodano: 2010-06-07, 22:04 ]
hotwax napisał/a:
Ten z ebay to aukcja od producenta ten Jurij jest wlascicielem Poljot international .


Z tego co mi wiadomo to Jurij Livenberg jest właścielem marki PILOT i AVIA, które nie do końca wiadomo gdzie są składane,

Poljot-International i marka CCCP należy do kogoś innego tylko w tej chwili nie mogę znaleźć jego nazwiska :smile:

Ciezko dojsc co jest czyje po rozpadzie CCCP

:
Dlaczego :-) ?
Można zalożyć, że wszystko jest chińskie :lol:
To zaczyna przypominać sytuację starych szwajcarskich marek które zmiotła rewolucja kwarcowa.
Chińczycy naprawde na poważnie kupowali wszystko co było na rynku. W końcu, coś trzeba zrobić z nadwyżkami z eksportu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.