pytanie - jaki kupić
Odpowiedz do tematu

:
jest jeszcze taka piątka ale kosztuje majątek :shock:



jakby była tańsza to bym brał - taki fifty fathoms dla ubogich :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
No i niepodrupkarski jak Przeczysta. :mrgreen:

quarniento
[Usunięty]
:
Maxiu, link wpisany poprawnie...to w TT serwery kucneły, do wczesnego popołudnia nic im nie chodziło. Chodziło o SEIKO SMY103P1. Taki sam (tylko, że z paskiem zamiast bransolety) wklejałem wcześniej: http://seiko.pl/popup.php...&id_karora=1595

Tak czy inaczej jestem już po słowie, wtorek/środa odbiór.
SEIKO SUN003P1, ten sam którego obawiałem się kupić na ebaju.

Mierzyłem na rękę, wymiar koperty tj szerokość 42 mm podany na ebaju to żart. No chyba że dla ciemnej tarczy zrobili ciut mniejszą wersję....damkę :D , ale wątpie.
Prawidłowo podany jest tutaj http://chronograph.com/st...?idproduct=2640

Bardziej od rozmiaru byłem zaskoczony wagą, to naprawdę kawałek żelaza.
W każdym razie bransoleta ładnie się uklada i wymiar koperty "ginie" w niej.
Wiem, że jak ją popsuje to będę miał problem z wymianą :???:
Normalnie noszę zegarek który ma szerokość 36 mm, zastępczo zakładałem 40 mm -
mierzone linijką :razz: - tak więc myślę, że ręka będzie się adoptowała parę ładnych miesięcy.

Przyznam, że wiele nie stargowałem, do okrągłego...ale już jest...będzie. Wydaje mi się, że bardziej rozmowni są przy białej wersji, to ona jest właśnie oficjalnie przeceniona i mozna rozmawiać dalej.

Słonecznego Weekendu...na grzyby, na ryby, na lwy by :)
Do Miłego !


======
ps

Z tych dwóch Siekaczy jak to ładnie zdrabniacie bardziej podoba mi się ta "5" od kadariusa.
Jescze raz wielkie dzięki, bez tego forum bardzo trudno byłoby się wgryść w temat.

Ostatnio zmieniony przez quarniento 2010-09-24, 18:21, w całości zmieniany 1 raz
:
...quarniento, drobiazg, mam nadzieję, że na tym zakupie nie skończy się Twoja przygoda z zegarkami i Naszym Forum.

quarniento
[Usunięty]
:
Maxio napisał/a:
...quarniento, drobiazg, mam nadzieję, że na tym zakupie nie skończy się Twoja przygoda z zegarkami i Naszym Forum.


Teraz będę miał dwa chodzące w szufladzie, założę paski i będą pod marynarkę albo pod mundur. Poza tym rodzina i znajomi królika, tak więc będę bywał :D . Stanowicie sympatyczne forum i jest na co popatrzeć :)

Bywajcie

:
quarniento napisał/a:
albo pod mundur.

...robisz w służbie krajowej jakiejś?

:
mam nadzieje że nie w służbie celnej :???:

:
Ściągają powoli do nas służby, ściągają :P

quarniento
[Usunięty]
:
hotwax napisał/a:
mam nadzieje że nie w służbie celnej :???:


:D

Dobre, można już wyciągać ze słoików jak ktoś zakopał, mundur noszę jedynie hobbystycznie :) .

===========

Dotarł do sklepu wczoraj wieczorową porą. Dzisiaj odebrany,
"nakręcony" znaczy nabujany czy rozbujany :)



jeśli chcecie więcej zdjęć to proszę o info, jest trochę problemów z refleksami od indeksów - zawsze którąś płaszczyznę łapie, ale mogę poćwiczyć.

pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez quarniento 2010-09-30, 17:36, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.