pytanie - jaki kupić
Odpowiedz do tematu

ogreczek
[Usunięty]
:
http://allegro.pl/item105...zarny_nowy.html

jeszcze ten jest śliczny - ale cena też poza budżetem (sprzedawca z HK) Jadę dzisiaj obejrzeć jak wyglada ten lorus. :)

Blaz
[Usunięty]
:
Na allegro jest ten właśnie Seiko Aviator za 245 PLN. :wink:
http://www.allegro.pl/ite...k1_aviator.html

ogreczek
[Usunięty]
:
ten seiko łakomy kąsek, ale nie wiem czy faktycznie nie jest za mały :( Dzisiaj pojawiłem sie w salonie Zibi pytająć o Lorusa, pan sprzedawca nie wiedział o czym mówie. Albo mako, albo citizen to chyba na początek a później się zobaczy. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez ogreczek 2010-06-08, 08:38, w całości zmieniany 2 razy
:
ja jak wybierałem swój pierwszy zegarek mechaniczny to zdecydowałem sie na mako. pojechałem osobiście do bielska białej i wyrwałem za 415 zł. zegarek jest ładny. doskonale układa sie na nadgarstku. ma dwieście metrów. bardzo solidnie wykonana branzoleta. od zakupu ( 8 m-cy) jeszcze nie musiałem go przestawiać, chodzi idealnie jak zegarek atomowy. dzisiaj jest to najczęsciej noszony mój zegarek. no i jest według mnie bardzo uniwersalny w formie, nadaje sie na basen, na wypad do knajpki i do garniaka też.

ogreczek
[Usunięty]
:
Wybrałem Lorusa - nie wiem czy do końca dobry wybór bo nie chciało mi sie czekać :) na itemy z Hong Kongu.
Lorus wyglada naprawde imponująco, jedyne co denerwuje to brak dedykowanego przycisku do datownika (o ile dobrze sie wyrazilem)

Pozdrawiam

:
ogreczek a gdzie fotki twojego nowego zegarka , sie pytam :D

ogreczek
[Usunięty]
:
a zrobiem ja jutro :) dzisiaj już późna godzina a panasonix bateryje ma nie nieladowaną :( a z komórki to brzzydkie zdjęćia wyjdą. Więc poczekam do jutra. Wiem że przepłaciłem bo 350 zł dałem ale nie chciałęm zamawiać z demusa. Jakbym tam mieszkał, a mieszkałem swego czasu to pewnie bym zakupił. Zegarek się podoba - ale myślę że to nie ostatni mój zakup, myślem teraz czegoś poszukać na ebayu. Nie ma mojego pierwszego Vostoka na allegro a ostatnio był. Jak się pojawi wkleje linka. Bo bez porównania z nowym nabytkiem, ale vostok - łezka w oku się kręci - zgubił się po prostu na spacerze :( Pozdrawiam

:
ogreczek napisał/a:
ten seiko łakomy kąsek, ale nie wiem czy faktycznie nie jest za mały :( Dzisiaj pojawiłem sie w salonie Zibi pytająć o Lorusa, pan sprzedawca nie wiedział o czym mówie. Albo mako, albo citizen to chyba na początek a później się zobaczy. Pozdrawiam



hehe no to dobry sprzedawca :mrgreen: , Lorus robi tylko jednego automata ewentualnie może być czarny/granatowy ale jeden model
A zegareczek jest świetny :wink: GRATY

...i nie ma że boli...
ogreczek
[Usunięty]
:
Faktycznie zegareczek jest świetny i nie można sie przyczepić do jakości wykonania i to za jaką cene :) Zobaczymy jak będzie sie sprawował. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez ogreczek 2010-06-09, 22:20, w całości zmieniany 1 raz
:
hotwax napisał/a:
ogreczek a gdzie fotki twojego nowego zegarka , sie pytam :D

Ja również :grin: , miały być dziś a nie ma :???:

ogreczek
[Usunięty]
:
a bo dzisiaj znowu czasu zabrakło :/ ale nie piętnujcie mnie - skoro obiecałem - zdjęcia na pewno się pojawią.

:
A jak się nie pojawią to zaglądnij do Trąby Słonia i do działu mysim oleju tam jest takie zdjęcie dotyczące laksiegnu :lol: Ja bym jednak znalazł czas i wrzucił zdjęcia :P

http://www.chinawatches.p...t=764&start=210

Ostatnie zdjęcia :wink:

:
no i patrzcie Go obiecuje a zdjęć dalej nie ma :twisted: :mrgreen:
Łazanki :twisted: :!:

...i nie ma że boli...
:
wiolka napisał/a:
no i patrzcie Go obiecuje a zdjęć dalej nie ma :twisted: :mrgreen:
Łazanki :twisted: :!:

I chyba już nie będzie, coś mi się tak wydaje...

Blaz
[Usunięty]
:
Kolejna efemeryda? Po 30 dniach się okaże. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.