Seiko Recraft SNKN01
Odpowiedz do tematu

: Seiko Recraft SNKN01















Ostatnio zmieniony przez Melkor 2015-09-19, 17:28, w całości zmieniany 1 raz
:
Swietny! Planuje identyczny zestaw tylko z zielona wersja i takim samym modelem paska Pattini (czarny pasek, pomaranczowe przeszyscie i zielone boczki) :))

:
muchacho_ polecam, zdjęciami ciężko oddać świetny klimat tego zegarka :))

:
muchacho_, do czego ma być?
Melkor, super zestawienie tylko przeszycie wygląda na różowe :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
muchacho_, do czego ma być?
Melkor, super zestawienie tylko przeszycie wygląda na różowe :)


Tez do recrafta, tylko zielonego. Jest jednak pewien problem, nie mam jeszcze zegarka :))

:
muchacho_ napisał/a:
kornel91 napisał/a:
muchacho_, do czego ma być? I
Melkor, super zestawienie tylko przeszycie wygląda na różowe :)


Tez do recrafta, tylko zielonego. Jest jednak pewien problem, nie mam jeszcze zegarka :))

http://pattini.pl/pl/p/pr...ARKA-mod.67/370

Tu zielony.

A ja też zamówiłem paski. Zobaczymy co przyjdzie bo bedzie coś troszkę innego. Deczko zmieniony wzór zakonczenia i będę pierwszy któremu zrobią pasek 23 mm :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Fajny zegar, mój klimat :)
Tarcza jest szara czy z niebieskim odcieniem?
Nie ufam kolorom na tablecie...

:
Świetny zegar! Ten pasek też będę zamawiał - tylko nie wiem czy w pomarańczowym kolorze czy czarny z pomarańczą do nowego zakupu cool

:
Nie bede oryginalny- super zestaw :)

A pasek też może zamówię do jednego wynalazku :))

:
Słoniu, co tam zanabyleś :) ?

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Słoniu, co tam zanabyleś :) ?


Bez szaleństw. Kliknąłem sobie 125tkę, bo po odesłaniu testówek stwierdziłę, że to super zegar w sumie jest i mi do mojej kolekcji/koncepcji będzie pasował :)

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2015-09-19, 22:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Fajnie mu będzie na takim rally. Ja zamówiłem pomarańczową 22 mm do x-winda tylko w stylu pilota :) Bierz pomarańczowy pasek z czarnym szyciem :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ekstra wygląda to Seiko, a z tym paskiem do twarzy mu. Za pyt. Woytec..tarsza szara czy niebiesko-grafitowa jest?

:
Piękny zegar i zdjęcia niebrzydkie ;)

Bardzo fajnie się komponuje z tym paskiem pifko

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
gripen napisał/a:
Ekstra wygląda to Seiko, a z tym paskiem do twarzy mu. Za pyt. Woytec..tarsza szara czy niebiesko-grafitowa jest?


Tarcza opalizująca stalowo-szara. Dla pewności zapytałem nawet żonę, bo wiadomo jak to u
facetów z kolorami. :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.