Uwaga na wielkie g...!
Odpowiedz do tematu

Arek
[Usunięty]
:
kumulacja, jego mać... :evil:



link do aukcji http://allegro.pl/casio-g...1624269056.html

:
Rarytasy :twisted:

:
Unikaty wręcz :twisted:

:
nawet moje mało jeszcze doświadczone oko widzi różnicę

爱好手表
RadG
[Usunięty]
:
Chamówa totalna, wiele jestem w stanie zrozumieć i wybaczyć, ale to już bezczelne żerowanie na cudzych pieniądzach...Nie każdy się zna przecież. A potem w basenie wiadro wody z zegarka wylewa.

:
Część ludzi kupuje podróby z pełną świadomością. Mojemu przyjacielowi serdecznemu za ciula nie mogę wytłumaczyć, że zamiast Łamagi Quantum of Solace - lepiej by sobie za jej równowartość kupił Sea Gulla. Sylwek wam później pokaże w innym wątku, jakie guano mu jego znajomy przyniósl żeby "rzucil okiem" - Franek Młynarz. Ludzie "pretendują". I tych mi całkowicie nie żal :!: :evil:

Blaz
[Usunięty]
:
Ile razy, gdy piszę do sprzedawców podróbek, to mi odpowiadają, że tak, wiedzą, że to podróbka. Tak, ludzie od nich kupują i nie narzekają. Tak, jestem naiwniakiem jeśli jestem w stanie zapłacić kilka tysięcy złotych za coś, co mogę (według nich) mieć za góra kilkaset złotych.

Nieważne co w środku, nieważne, że to nie G-shock. Ważne, że NA ZEWNĄTRZ wygląda jak oryginał. A kto się zorientuje?

:
I to jest właśnie najbardziej przykre.
Trzeba mieć nadzieję, że się to w końcu zmieni.

Ja sam ilekroć mam okazję, tłumaczę, że noszenie podrób to obciach straszny.

Blaz
[Usunięty]
:
To jest dopiero tupet! Podróbka dwa razy droższa niż oryginał. :shock: :???:

http://allegro.pl/casio-g...1917102109.html

:
Dłuższy czas przyglądałem się gdzie ta podróba, dopiero jak wlazłem na drugie zdjęcie to znalazłem. Wyjątkowe cwaniactwo :mad:

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
Blaz
[Usunięty]
:
Ale jestem ciekaw czy ktoś w ogóle kupi patrząc na cenę...

Blaz
[Usunięty]
:
W pudełku od Edifice. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-01-13, 16:54, w całości zmieniany 1 raz
thewickerman88
[Usunięty]
:
Kurde ostatnio dawno nie widzianego kumpla spotkałem, zeszło na tematy zegarkowe, zaczął mi opowiadać, że sobie białego g na allegro kupi za stówkę, bo modne. I nie ważne czy oryginał czy podróbka-kto z daleka na ręku zauważy? Masakra.

:
no ale w takich g wodoszczelność 0, wygląda jak kupa, szkoda stówy...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.