Poprzedni temat «» Następny temat
A dlaczego... ?
Autor Wiadomość
Sawim
[Usunięty]

 #16  Wysłany: 2010-06-04, 13:25   

ALAMO napisał/a:
Zróbcie z Sawima moderatora w jakim tam chce dziale, może jak się "prześpi z funkcją" to mu przejdzie ;) ;) ;)


A nigdy w życiu, i za żadne pieniądze ;)

Maxio napisał/a:
masz rację w 100 procentach, ale jak to się ma do naszego forum?. Czy panuje tu jakiś bałagan ogólny, a modzi mają generalnie wszystko w d...?



To była wypowiedź "de iure", ło zasady się mnie rozchodzi ;P

Darecki napisał/a:
Sawin i co się spinasz?
jak dla ciebie, to , to Sawim, parecki :P

Darecki napisał/a:
Przestało Ci się podobać na forum czy co? jak tak to mówię Ciao Bambino i koniec - proste!! i nie ubliżam nikomu.
I o takich właśnie "młodach" pisłem ;P
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #17  Wysłany: 2010-06-04, 13:32   

No ale co się dziwisz? Darecki młody jest to i jak młody się zachowuje, ale co ciebie ugryzło to sam chyba nie wiesz do końca.
W każdym dziale jest po 2-3 modów, z zasady dobieranych wg. własnych chęci i umiejętności. To nie jest jakoś szokująco dużo, tym bardziej że tutaj modować można tylko w dziale w którym masz tę funkcję, w innych nie.
Moderacja się odbywa, do niedawna wogóle nie było takiej potrzeby w zasadzie, ale już ostatnio musiałem wkroczyć ja i Blaz jak mieliśmy kolesia który oznajmił że z wielką przyjemnością kupiłby podróbkę, tylko że takich jak chce nie robią ... To nie jest zamordystyczne forum z nieistniejącym regulaminem, tylko normalne forum dla normalnych ludzi. Czasami by moderować dyskusję nie trzeba kasować postów czy ich zmieniać, lecz poprosić o opamiętanie uczestników zbyt rozgrzanych dyskusją ;) Może właśnie dlatego ze za długo siedzisz na forach - zapomniałeś że "moderator" to osoba która kreuje i kierunkuje dyskusje, a nie ją dławi.
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #18  Wysłany: 2010-06-04, 13:32   

Panowie, panowie, awantura się zaraz z tego zrobi. spokojnie i może PW używajcie do takich osobistych wycieczek.
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #19  Wysłany: 2010-06-04, 13:36   

Przepraszam, że Pana uraziłem czymkolwiek. To niech Pan datę urodzenia chociaż wpisze, żeby inni wiedzieli. Ale ja mimo iż młody jestem jak mi się coś nie podoba to wstaję i wychodzę a nie wybebeszam się publicznie. Skończyłem ;p
 
 
Sawim
[Usunięty]

 #20  Wysłany: 2010-06-04, 13:38   

ALAMO napisał/a:
No ale co się dziwisz? Darecki młody jest to i jak młody się zachowuje, ale co ciebie ugryzło to sam chyba nie wiesz do końca (..)


Mnie nic nie ugryzło, zadałem proste, zdawać by się mogło pytanie, po czem zostałem zaatakowany, jako siewca zamętu, wichrzyciel, pies niewierny, trockista i co tam nie tylko, prawie agent kizi mierzi :P
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #21  Wysłany: 2010-06-04, 13:40   

Definitywnie musisz się chyba przespać ...
 
 
Sawim
[Usunięty]

 #22  Wysłany: 2010-06-04, 13:40   

Darecki napisał/a:
(...) Skończyłem ;p
Szkoda, że zbyt późno :P Ale jak to mówią, lepiej późno, niż wcale ;P
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #23  Wysłany: 2010-06-04, 14:01   

Sawim, oj chyba lewą nogą wstałeś, o jeśli chodzi o znajomych królika, jak forum powstawało to byli na nim tylko znajomi, dlatego taki a nie inny "przydział" na modów, jak chcesz to Ci oddam swoją moderkę. :mrgreen: :razz: :wink: :lol:
_________________
 
 
Sawim
[Usunięty]

 #24  Wysłany: 2010-06-04, 14:07   

svedos napisał/a:
jak chcesz to Ci oddam swoją moderkę. :mrgreen: :razz: :wink: :lol:


Za co, za co? Coś strasznie złego zrobiłem ;P ?? Nie chcę !! ;P
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #25  Wysłany: 2010-06-04, 14:14   

Dlatego że Ciebie lubię :wink: :lol: , obcemu bym nie oddał.
_________________
 
 
Maxio



Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #26  Wysłany: 2010-06-04, 14:37   Re: A dlaczego... ?

Sawim napisał/a:
Jeden moderator wypada na circa 13 userów, a czy potrzebne to komuś,

...jeżeli już przeliczasz moderatorów na ilość juzerów, to może też przelicz na ilość napisanych postów. Będzie to chyba bardziej zasadne niż ilość juzerów



...a, że moderatorzy nie mają tak na prawdę dużo roboty, to znaczy, że jet ich za dużo - powiem szczerze, że nie bardzo rozumiem intencji tego wątku i postawionego pytania.
 
 
Rudolf 



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #27  Wysłany: 2010-06-04, 15:40   

Prosze tylko spokojnie , pamietacie jak bylo ostatnio byl temat - kto chetny na moda do dzialow XYZ...
Ktos z kumotrow napisa Ja moge (ku chwale forum jak mniemam ) i zostal moderatorem . Temat byl ogolnie dostepny (nie bylo to prywatne pod forum wierchuszki )
Ostrzegam bo ja jestem bardzo spokojny ale czesto potem otwieraja sie wrota piekiel . Temat ZAMKNE !
Sawim nie denerwuj sie wszystko bedzie dobrze

Jak kiedys moderka bedzie kulec , lub admini beda zawodzic - pierwszy oddam funkcje

edit rece mi sie trzesa a dzis duzo przenosilem ciezki przedmiotow
_________________

 
 
GrzecH
Ojciec Założyciel
SEIKOholic


Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3028
Skąd: z Poznania :)
 #28  Wysłany: 2010-06-04, 15:50   

Sawim napisał/a:

A nigdy w życiu, i za żadne pieniądze ;)



.....nie wiem o co Ci chodzi?
Przeczytałem wątek 2x ...i dalej nie wiem.
...tu nikt nie dostaje nic za moderowanie......jest miło - wielu z nas zna się osobiście, wymieniaja się PW i telefonami.
.....jest tak....po kumotersku.

Równie dobrze można zarzucić że jest mało merytorycznie - a odpowiedź brzmi - no i co z tego?
Bardziej merytorycznie jest kolejne pytanie o wycenę lub jaki zegarek kupić do 135 zł?

Pytanie było dziwne - można było jak koledzy uczynili - odpowiadając Tobie.
Mogli napisać - "...bo Tak!"
:mrgreen:


EDIT
teraz do mnie dotarło, iż bycie moderatorem przynosi wymierne korzyści finansowe.....na spotkaniu dostałem o jednego juana więcej niż inni :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez GrzecH 2010-06-04, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ghostdog 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu

Pies czy kot?: pies
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3547
Skąd: Warszawa
 #29  Wysłany: 2010-06-04, 18:36   

Sawim masz zastrzeżenia do jakiegoś moda :?:
 
 
Sawim
[Usunięty]

 #30  Wysłany: 2010-06-04, 19:28   

Ależ kochanieńcyż Wy moi... Nie ma co sie obruszać, ja postawiłem tylko otwarte pytanie de iure. Bez postawionej tezy, antytezy, i co za tym idzie, także bez syntezy :P Po prostu, problematyka ilości modów per user zaintrygowała mnie, i tyle. Jeśli ktoś odebrał to oobiście, jego prawo, a moje prawo odpowiedzieć. Tyle ? Hope so ;P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum