Bardzo proszę o zamknięcie forum
Odpowiedz do tematu

:
TomekR wypoczywaj !! i wracaj do nas :)

:
Miłego wypoczynku Tomek !

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
wypoczywaj Tomek, koleżanka małżonka bedzie zadowolona i po tym urlopie w nowych nabytkach będziesz wiecej pokazywał :mrgreen:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
no, nie wyspamować mi zbyt wielu ważnych uzgodnień przez najbliższe dwa tygodnia

choć pono net ma być, więc będę kontrolował :razz:

:
Wypoczywajcie Panowie i zbierajcie siły aby przejrzeć te tysiące postów, które będą na Was czekać ;)

:
Z wielką przykrością chciałem zawiadomić, że już jutro, w godzinach wieczornych udaję się na wywczas do Bułgarii, który potrwa do 16 sierpnia. W tym czasie proszę...nie, nie- domagam się zamknięcia forum lub conajmniej powstrzymania się od publikowania nadmiernej liczby postów. Po powrocie chciałbym móc to ogarnąć :P Nie wiem jak z dostępem do sieci, ale nawet wifi mnie nie zbawi, bo nie biorę lapka. Może jakaś kawiarenka? Chociaż z druiej strony muszę od Was trochę odpocząć :P
Dzięki za uwagę ;)

A taka rodzinka jedzie ze mną:



Pozostałe zostają w domu i bardzo ciężkie będzie z nimi rozstanie. Ja w ogóle nie wiem jak wybierają na dłuższe wyjazdy kumotry co mają po 100+ zegarków ;)

:
Wujku Leszku To przyjemnego wypoczynku i dobrej pogody :mrgreen: i wracaj do nas pełen sił aby móc szpamować :twisted:

:
Lechu wypoczywaj i baw się dobrze ... zegarki spakowane to masz już wszystko

:
Szymek- Dzięki :) chyba rzeczywiście przyda mi się przerwa w spamowaniu, bo z deka się uzależniłem od CW ;)

Rudolf- dzięki! Na ten odpoczynek to jeszcze trochę poczekam, bo najpierw czeka mnie katorga w autokarze. Jeszcze w Budapeszcie zaplanowany jest 9-godzinny postój na zwiedzanie, to ja już nie wiem kiedy będę na miejscu, a jadę na samo południe, aż przy granicy z Turcją. Nie przejmowałbym się ,gdyby nie to że w autokarze nie potrafię zmrużyć oka. Już mam za sobą dwie takie długodystansówki, kiedy wszyscy sobie już spali, a ja podziwiałem krajobraz :P Za drugim razem było nieco lepiej, bo dwie godziny przespałem, bo kilku głębszych, ale to żadne rozwiązanie :P

:
to już lepiej pij i śpij , nienawidzę jeździć autokarem na dystans większy niż 30 km , potem zaczynam się nudzić ..

:
Dużo też nie mogę, bo niedobrze się robi ;) Nakupiłem już za to książek na podróż, planuję się nimi usypiać :)

:
Leszku udanego wywczasu i uważaj przy odpalaniu autokaru na pych żeby nie stać za rurą wydechową :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=io42kGQHO2o

WRACAJ DO NAS SZYBKO :!:

...i nie ma że boli...
Blaz
[Usunięty]
:
Bibliotek@rz napisał/a:
Ja w ogóle nie wiem jak wybierają na dłuższe wyjazdy kumotry co mają po 100+ zegarków ;)


Z przyczepkami na wczasy jadą. :mrgreen:

Wypocznij i nabierz energii do dalszego spamowania. :mrgreen:

Arek
[Usunięty]
:
Lechu, miłego wyjazdu, i pamiętaj żeby z Bułgarami interesów na plaży nie robic ;)
Z Bułgarkami też nie :???:

:
Lechu miłego wyjazdu i wypoczynku.
Może jakieś ziółka nasenne na drogę ;)

Marcin
last.fm
纳丹
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.