Bardzo proszę o zamknięcie forum
Odpowiedz do tematu

: Bardzo proszę o zamknięcie forum
Kumotrowie Adminowie, bardzo proszę o zamknięcie forum na 2 tygodnie od poniedziałku 07.06.2010 Wyjeżdżam do sanatorium (bez dostępu do internetu). Przy obecnym tempie spamowania, ze trzy dni bez przerwy będę musiał siedzieć i czytać co najmniej kilka tysięcy postów, które przez te 2 tygodnie napiszecie :wink:


Tak na poważnie, kiedyś nie byłem na forum 3 dni i wyświetliła mi się wiadomość, że przekroczyłem limit nieczytanych postów i część z tych postów została uznana za przeczytane, czy coś podobnego. Jeśli jest taka możliwość, to bardzo prosiłbym żeby ten limit ustawić na powiedzmy 10000 postów :mrgreen: ,żebym po 2-tygodniowej nieobecności posty z tego okresu miał oznaczone jako nieczytane.

No chyba, że zrobicie forumową składkę i kupicie mi laptoka :mrgreen: , wtedy będę mógł spamować na forum jak tylko skończę zabiegi :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2010-06-03, 01:47, w całości zmieniany 2 razy
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Smoku to miłego wypoczynku , ja też w tym roku wyjeżdżam do Senatorium ale na miesiąc :shock:

:
To baw się dobrze, wypoczywaj i odpocznij od nas trochę.

:
Smoku nabieraj zdrowia coby ci sił na spamowanie wystarczyło na długo!

o ile mnie pamięć nie myli to don Blazos ostatnio coś zmieniał w limicie nieczytanych postów ale najlepiej wyślij mu PM

Blaz
[Usunięty]
:
Tak, Kadariusie, kiedyś już zwiększałem limit, gdy spamerstwo zaczynało się rozpędzać. Teraz jest w pełnym gazie, więc już zmieniłem na 9999 postów nieczytanych i zarazem 21 dni. :mrgreen:

Chyba będę musiał napisać do autora silnika forum, bo my tu bijemy rekordy jakich on nie przewidział. :mrgreen: Nie ma zakresu większego niż 9999 nieprzeczytanych postów i to w ciągu roku. Nikt nie przewidział, że można naspamować dziesięć tysięcy w ciągu powiedzmy miesiąca. :mrgreen:

Wypoczywaj Smoku, nie wcinaj za dużo dziewic i unikaj podejrzanych typów z baranem wypełnionym siarką. :mrgreen:

:
Smoku...a nie masz neta w komorce?
Mnie to zawsze ratuje...

no i zazdroszcze sanatorium.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Smoku...a nie masz neta w komorce?
Mnie to zawsze ratuje...

no i zazdroszcze sanatorium.



:roll: ja nie mam :lol:

Smoku wracaj do zdrowia i odpoczywaj :grin:

...i nie ma że boli...
:
Smoku odpoczywaj czynnie , jakies kobiety tam beda , popodrywaj i opowiedz historie swojej kolekcji .
Lekki bajer i mozesz miec naprawde fajnie w tym sanatorium :twisted:

Zdrowiej i wracaj do nas predko

:
...smoku, nie bój nic, będziesz wypoczęty po wypoczynku w wypoczynkowym sanatorium, to łykniesz forumowe spamy w trymiga

:
taki to pożyje.....
odpoczynek, pielęgniarki....zabawa..... :wink:
....i jeszcze narzeka :wink:

:
Jak się dobrze zakręcisz, to nawet na basen nie będziesz musiał chodzić - przyniosą Ci :mrgreen:

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Już tam z tymi dziewicami to nie przesadzajcie! Niech Smoczysko je, na zdrowie ... Przy obecnej gęstości występowania osiemnastoletnich dziewic - zeszczupleje nam ani chybi ;) ...

:
Pobiega trochę za kobiałkami, to mu dobrze zrobi.
Ruch to zdrowie :mrgreen:

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
A o forum się nie martw, jak by co to zrobimy Ci streszczenie :razz: :mrgreen: :wink:

:
wiolka napisał/a:
pisar napisał/a:
Smoku...a nie masz neta w komorce?
Mnie to zawsze ratuje...

no i zazdroszcze sanatorium.



:roll: ja nie mam :lol:



a to tak da się?
co ja bym w korkach robił? :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.