Amfibia dla Marynarki Wojennej
Odpowiedz do tematu

: Amfibia dla Marynarki Wojennej
Do tej pory wiedziałem, że dla Marynarki Wojennej dostarczane były Primy Sport, ale dzisiaj przyjechała do mnie amfibia, posiadająca grawerunek Marynarki Wojennej:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Dekiel bardzo podobny do pierwszych amfibii:


Uploaded with ImageShack.us

:
Świetny nabytek, już Ci pisałem, ale powtórzę, wal się :razz: :mrgreen: :wink: :lol:

:
Cudne są Amfibie w tych kopertach... i krótko: Wal się !!!

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
wlasnie wstydz sie i Wal sie :D

:
Jest moc :!:

:
Na Amfibię w takiej kopercie poluję już od dawna i na razie nic jeszcze nie upolowałem :cry:
Hejt, hejt i jeszcze raz hejt, tym bardziej że to egzemplarz z MW :!:
Krzysiek, piękna jest ta amfibia :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Gratuluję - piękna :)

Blaz
[Usunięty]
:
Strasznie mi się kształt tej koperty podoba. :grin:

:
Blaz napisał/a:
Strasznie mi się kształt tej koperty podoba. :grin:

Ten typ koperty posiada nawet swoją nazwę "tonneau" pochodzącą od nazwy kształtu beczki.

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2010-06-02, 12:11, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Dzięki za objaśnienie. :wink:

:
Dla rusofili, żeby mieli czego szukać po aukcjach: była jeszcze inna ciekawa amfibia w podobnej kopercie, z tym, że miała "w uszach" 20mm i 300m wodoszczelności. Takie coś znaleźć to podobno jeszcze większa frajda :) . A ta amfibia super - ładny stan zachowania. Gratuluję nabytku!

Ну, погоди! :wkurzony:
Arek
[Usunięty]
:
znamy, znamy :wink: niestety, przy takiej o której mówisz trzeba dopisac przy cenie jedno "0" na końcu, albo i więcej :roll:

:
Arek napisał/a:
znamy, znamy :wink: niestety, przy takiej o której mówisz trzeba dopisac przy cenie jedno "0" na końcu, albo i więcej :roll:

Kolega Voli pisał, że niedługo taką pokaże. Jeszcze nie pokazł, a już go nie lubię :wink:

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2010-06-02, 19:39, w całości zmieniany 1 raz
:
Ta 300 m spedza sen z powiek nie tylko nam , na Wus tez poluja , wiec cena szybuje w kosmos

Arek
[Usunięty]
:
Ja bym nie pogardził nawet tą 200m, nawet nie musi byc z takim grawerunkiem :roll:
a co mi tam... nawet niech nie będzie w stanie NOS :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.