Stragan rybny
Odpowiedz do tematu

:
Jeszcze mam czas, do wymiany baterii ponad 3,5 roku :))

Moze do tego czasu tunczyki beda w oficjalnej dystrybucji w Polsce i nie bedzie problemu.

:
Dzwoniłem. :))
Jutro da mi Pańcia odpowiedź. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
No ciekawe :)

Trzeba bylo zapytac jeszcze o niebieska wkladke bezela co by do kompletu było :))

:
muchacho_ napisał/a:
No ciekawe :)

Trzeba bylo zapytac jeszcze o niebieska wkladke bezela co by do kompletu było :))

:))

Myślę, że Pańcia nie wie co to bezel a co dopiero wkładka. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Swoją drogą fajny ten niebieski :głową w mur:



Zaraz ich pewnie nie bedzie bo to limitka. Chetnie bym takiego przygarnal tylko po co mi dwa prawie takie same zegarki facepalm

:
muchacho_ napisał/a:
Swoją drogą fajny ten niebieski :głową w mur:
...

Dokładnie.
Tylko go na kajdan i miód, malina.

Na zatoce po 1k$ leży. ;)
A gdzieś w Japonii poniżej 1k$ znalazłem.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tu jest za 950 euro z hiszpanii: http://www.ebay.pl/itm/SE...=item2805f4e296

:)

:
Fajne te Tuńczyki, ale ceny to :/

:
To nie są tanie rzeczy ;)

Ale tak serio, IMO warto. Trzeba tylko zaakceptować, że większość ma kwarcowe mechanizmy i potem już z górki. Zegarki są świetnie wykonane a poza tym mają niesamowity fun factor. Dla mnie istotnym czynnikiem jest też to, że nie ma na rynku niczego podobnego :)

:
muchacho_ napisał/a:
Trzeba tylko zaakceptować, że większość ma kwarcowe mechanizmy

I tu jest pies pogrzebany :( , jakoś nie mogę się przekonać do skaczącej sekundy.

:
satanic666 napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
Trzeba tylko zaakceptować, że większość ma kwarcowe mechanizmy

I tu jest pies pogrzebany :( , jakoś nie mogę się przekonać do skaczącej sekundy.


Wywal sekundnik :D

Skoro nie stać na rolexa ,
będziem nosić pierdzielexa
:)
:
Ktos na WUS w kontekscie kwarcowego Grand Seiko napisal fajne stwierdzenie: ewolucja zegarkowa zaczyna się od tego, ze mamy jakis stary kwarcowy zegarek, potem dostrzegamy caly swiat automatów i zaczynami gardzic kwarcami a kiedys, po jakims czasie znowu zaczynamy doceniac wartosciowe kwarce :P

Cos w tym chyba jest ;) Obecnie okroilem zbiorek do 6 zegarkow z czego 2 są wlasnie kwarcowe (tuna i citek Nighthawk Chrono) i w gruncie rzeczy to moje dwa najbardziej ulubione zegarki :) Lubie wyciagnac je z pudelka i nie zawracac sobie glowy nakrecaniem :))

:
Na pewno coś w tym jest, ale jakoś ciężko się przestawić i z kwarców to tylko G na ręce ląduje.

:
muchacho_ napisał/a:
...
Obecnie okroilem zbiorek do 6 zegarkow z czego 2 są wlasnie kwarcowe (tuna i citek Nighthawk Chrono) i w gruncie rzeczy to moje dwa najbardziej ulubione zegarki :) Lubie wyciagnac je z pudelka i nie zawracac sobie glowy nakrecaniem :))

Obecnie również mam 6. Z czego dwa to automaty.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
...
Obecnie okroilem zbiorek do 6 zegarkow z czego 2 są wlasnie kwarcowe (tuna i citek Nighthawk Chrono) i w gruncie rzeczy to moje dwa najbardziej ulubione zegarki :) Lubie wyciagnac je z pudelka i nie zawracac sobie glowy nakrecaniem :))

Obecnie również mam 6. Z czego dwa to automaty.


...........u mnie 10 z czego 3-y to kwarce prestiżowe :D

edit: 4-y bo o G zapomniałem :))

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2015-08-27, 19:45, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.