Marki zegarkowe a Formula 1
Odpowiedz do tematu

Sawim
[Usunięty]
: Co reklamuje Kubica
Czyli zegarki TW Steel na samochodzie Renault R30... Troche kicha, za duże, za brzydkie, za drogie, za bardzo wiochą walą. No ale, to nie Jego wybór w końcu :)



http://www.twsteel.com/

:
A to nie jest to ze zostal zweryfikowany jako Tajny Wspolstowarzysz - Steel , i teraz ma TW Steel

:D

Arek
[Usunięty]
:
No ale i tak Kubica chyba wciąż nosi Certinę, prawda?? :roll:

Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie. :wink: Certina ma podpisaną umowę z Kubicą niezależnie w jakim teamie jeździ. Chyba ta umowa będzie do 2012 roku. I w momencie, w którym (oby, oby) Kubica w Renault stanie na podium ubierze zegarek Certiny, a nie TW Steel. TW Steel został sponsorem Renault, a nie kierowców. Często w Formule 1 się zdarza, że kierowcy są sponsorowani przez inną firmę zegarkową niż cały team. :wink:

:
Mampasek do zegarka sygnowany TW Steel

Sawim
[Usunięty]
:
Aby do marca Koledzy... I zobaczymy jak te cysterny będą w tym sezonie śmigały :wink:

:
Blaz napisał:
Dokładnie. :wink: Certina ma podpisaną umowę z Kubicą niezależnie w jakim teamie jeździ. Chyba ta umowa będzie do 2012 roku. I w momencie, w którym (oby, oby) Kubica w Renault stanie na podium ubierze zegarek Certiny, a nie TW Steel. TW Steel został sponsorem Renault, a nie kierowców. Często w Formule 1 się zdarza, że kierowcy są sponsorowani przez inną firmę zegarkową niż cały team. :wink:


Tu nie jestem pewien co do tej umowy. Wydaje mi się że w zeszłym roku przedstawiciele Certiny mówili, że umowa została przedłużona warunkowo, tzn. o tyle o ile będzie nadal w BMW.. Jeśli zmieni team, to sprawa stanie się otwarta.. Ale jak mówię, na sto procent pewien nie jestem (wyznaję ze wstydem)...

:
Boldy nie ma się co wstydzić.

Wstyd dopiero będzie kiedy Kubica będzie nosił TWSteel :wink:



A tak z innej beczki co nosi Małysz :)

:
Wahin - w moim przypadku trzeba - handluję Certiną :)

Małysz czasem Tissota T Touch - regularnie go dostaje od Tissota przy różnych okazjach :D

:
Myślałem, że z Małyszem będzie trudne pytanie :(

Teraz bardziej się postaram, a co nosi nasz ukochany :wink: Prezydent?

:
Starego IWC. Do góry nogami. :wink:

:
CornCobbMan napisał:
Starego IWC. Do góry nogami. :wink:




Potwierdzam , sam widziałem :wink:

:
Do góry nogami, to znaczy deklem do góry? :lol:

:
heheh ale lipa :shock: :lol: Ogarnę jeszcze ex-prezydenta USA Busha, który patrzył przez lornetkę z deklami na "oczach" ale zegarek źle ubrany :?: :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.