Jaki pasek do MM
Odpowiedz do tematu

: Jaki pasek do MM
Dzisiaj do mnie przyszła MM automatic 44mm, ale na jakimś takim chudym pasku i zastanawiam się ajki pasek do niej założyć. Słyszałem coś o reda S-23, ale jak taki pasek ewentualnie wygląda i gdzie go kupić.
Pzdr

:
http://www.massel.pl/
Napisz do p. Bogdana - sprzedaje również w detalu, wyśle Ci nr konta do wpłaty i cenę det. za każdy z pasków, który sobie u niego wybierzesz.
A S-23 wygląda tak


:
TomekR napisał/a:
http://www.massel.pl/
Napisz do p. Bogdana - sprzedaje również w detalu, wyśle Ci nr konta do wpłaty i cenę det. za każdy z pasków, który sobie u niego wybierzesz.
A S-23 wygląda tak

Obrazek

Dzięki bardzo za informację

:
Ten jest jest super :!:

:
s-23 jest przejedwabisty!
sam mam 3 na stanie :)

:
Super jest!
A ja się morduję z docinaniem skórek.....Po ile one są w detalu?

:
Od 20 do 30zł w Masselu (zależy od łącznej wielkości zamówienia). Jak to wygląda w sklepach - nie wiem.

:
w większości na masselu nie ma podanych szerokości :sad: - pytać mailem trzeba? :roll:

:
Kyle napisał/a:
w większości na masselu nie ma podanych szerokości :sad: - pytać mailem trzeba? :roll:


Niestety tak, nad stroną to jeszcze muszą popracować, ale i tak jest lepiej, niż było jeszcze dwa miesiące temu.
Kyle - w Twoim przypadku lepiej podjedź na Żoliborz przy okazji i pooglądaj "na żywca". P. Bogdan to niezwykle miły, cierpliwy i uczynny człowiek. W detalu również sprzedaje. Tylko wcześniej zadzwoń - często "wybywa w teren".

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-05-31, 10:14, w całości zmieniany 1 raz
:
Macie rację S-23 i wszystko jasne :shock:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

:
Aronus napisał/a:
Macie rację S-23 i wszystko jasne :shock:

Gratulacje, posmaruj sobie go tylko jakimś konserwującym siuwaksem do skór, coby nie zaczął pękać :grin: , bo one są suche jak pieprz.
Zegarek na tym pachu wygląda mniam, mniam. Mój też taki dostanie.

:
TomekR, będziesz na Żoliborz śmigał? bywasz w centrum? bo może byś dla mnie wziął i podskoczyłbym do Ciebie?

:
Kyle napisał/a:
TomekR, będziesz na Żoliborz śmigał? bywasz w centrum? bo może byś dla mnie wziął i podskoczyłbym do Ciebie?

W Centrum jestem prawie codziennie. Mam biuro na Trębackiej. Gorzej z Żoliborzem, ale może coś wymyślę po weekendzie.

:
TomekR napisał/a:
Kyle napisał/a:
TomekR, będziesz na Żoliborz śmigał? bywasz w centrum? bo może byś dla mnie wziął i podskoczyłbym do Ciebie?

W Centrum jestem prawie codziennie. Mam biuro na Trębackiej. Gorzej z Żoliborzem, ale może coś wymyślę po weekendzie.


to jakbyś brał osobiście albo nawet pocztą, to bym się załapał (ponoć cena lepsza, jak więcej się bierze), i przybiegł do Ciebie któregoś dnia z Placu Powstańców. Interesują mnie dwa kultowe S32 - jeden czarny i jeden brązowy

:
S-23 ma klamerkę na teleskopie czy wkręcaną na śrubkę?

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.