Gdzie mieszkają nasze zegarki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Daito, dobrze prawisz. W automacie trochę szkoda rąbać drewno :)) A G powinien posiadać każdy zegarkoholik :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
symela
[Usunięty]
:
Słoniu
to je ano
:shock: :shock: :shock:

Ostatnio zmieniony przez symela 2014-04-12, 12:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Daito napisał/a:
zwłaszcza że twierdził On w innym temacie iż ma zegarek na każdą okazję, no to zapytawowuję się go w którym będzie rąbał drewno do kominka???? :)) :))


Ostatnio kopałem i stawiałem ogrodzenie w militarnej piątce :))

:
Słoniu napisał/a:
Ostatnio kopałem i stawiałem ogrodzenie w militarnej piątce :))

Piątka piątką ale g-shock być powinien... mało tego możesz tutaj połączyć kilka kwestii bo to i chrono będzie i do moczenia nóg się załapie bo WR 200 ;) jak z radiem sobie sprawisz to i wzorzec będziesz miał do ustawiania innych zegarków - reasumując g-shok jest Ci niezbędnie potrzebny i normalnie nie wiem jak mogłeś w ogóle dotąd bez niego funkcjonować... hmmm :)) :)) :)) :))
W sumie to można rzec nawet żem Waści żywot uratował spostrzegawczością swoją :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito napisał/a:
W sumie to można rzec nawet żem Waści żywot uratował spostrzegawczością swoją :))


:)) :)) :))

:
Słoniu do czasu zakupienia przez Ciebie Gshocka zawieszam kontakty z Panem - proszę nie kłaniać mi się na ulicy



;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
U mnie tylko jedno pudełko ale po małych rotacjach wygląda tak: Adriatica, Festina, Casio, Orient Hamilton i Deep Blue :)


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Zdjęcie stare, ale nic się do tej pory u mnie nie zmieniło: Casio, 3x Seiko, Orient, Rakieta, Laurens, Timex, Parnis

:
No to u mnie sytuacja skłaniająca ku rozwojowi, czyli z perspektywami na przyszłość... ;)


Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, no to i masz perspektywy jeszcze :) Mi już zostało tylko kupienie większego pudełka :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Albo rotować - mi się już zwolniły 2 miejsca :złośliwiec: A zwolnią się chyba jeszcze 3 hmmm

:
Słoniu, to jako 5 co idzie na sprzedaż ?? :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Defacto rozstałem się już z Avią ;) - znaczy się leży odłożona dla chętnego kumotra pifko

:
Słoniu, to jeszcze Vodołaz i będą nowości :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Vodołaz to Avia właśnie ;) Teraz jeszcze Semjorka i Mewka i się zobaczy :popcorn:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.