Gdzie mieszkają nasze zegarki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
ok! z tymi szufladami - to mój "świński" humor.

Wprawdzie obiecywałem sobie , ze przy okazji pewnego okrągłego jubileuszu , który przypadal 23 lutego ( nomen omen - Dzień Armii Czerwonej) obiecywałem sobie , ze zacznę zachowywać sie statecznie... ale poczekam jeszcze 10 lat :wink: .



Szuflady są ok, Towarisz Kozłow! Ty tu urządzisz.



o nakręcanie pytałem, bo w szufladzie w nocnym stoliku trzymam Kirowa i Crawforda - i w nocy słychac wyraxne tykanie - szczególnie crawforda - tyka jak zegar kominkowy, tylko w miniaturze. a cała szuflada - to dopiero musi tykać

:
Grześ ja mam poczucie humoru nawet dosyć Angielskie, wiedziałem że żartujesz, tylko jak mi to przypomniałeś to tak sobie pomyślałem że jakiś 15 lat już tę okleinę naklejam. :lol:



Zegareczki są w pudełkach, wyścielanych, więc za bardzo ich nie słychać, ale jak sobie na szafce nocnej położę że dwie sztuki na mołni i ze dwa asainunitasy to dopiero jest "muzyka" :wink:

:
U mnie na razie skromnie, ale dla chinczykow juz miejsca brak (musze sie rozejrzec za nowym M8...)


:
Mieszkają godnie, największy problem dla kolekcjonera to jak, gdzie i w czym trzymać swoje zbiory. :wink:

:
Ja dostałem od mojej Pani dwa pudełka , jedno lakierowane z szybką a drugie z surowego drewna , jak zrobie jakieś fotki wkleje.

Blaz
[Usunięty]
:
Znalazłem zdjęcie takiego oto przybytku rozkoszy. :D


:
heheh dobre foto taki junior monsterek :) ktos musi kochac swojego monsterka :)

:
Chyba nie skomentuję, bo znowu ktoś nazwie mnie psychoterapeutą sadystą :P P

:
Ja niestety nie mam miejsca jeszcze na zegarynki i sobie lezą na pólce a paseczki w pudełku:











Pzdr

Spinner

:
Spinner, całkiem fajna kolekcja....a w piersiówce to trzymasz oliwę zegarmistrzowską :wink: :lol:

:
Dwsóch zacnych członków kolekcji niestety nie jest ze mną chwilowo ale fakt...



W piersiówce nie oliwa - to "anaboliki" na jesienne połowy sandaczy :wink:



Pzdr

Spinner

:
Tak mieszka część moich przyjaciół. Poduszeczki tylko jeszcze nie skończone - muszę materiałem je owinąć.

http://img97.imageshack.us/i/img3343s.jpg/

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2011-05-23, 10:57, w całości zmieniany 2 razy
:
Fajna "krzynka" :wink:

:
No ladna, ladna - a co to w gornym rzędzie trzecie od lewej?



Pzdr

Spinner

:
Spinner napisał:
No ladna, ladna - a co to w gornym rzędzie trzecie od lewej? Pzdr Spinner
Jedyny kwarc w tym towarzystwie... Certina DS Podium.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.