Cover CoA10 Watchmaker Limited Edition
Odpowiedz do tematu

:
W tym zegarku broni się tylko tarcza ale pod warynkiem, że ten zegarek byłby za ok 1200 PLNów

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
w tym zegarku nic sie nie broni; wirtualna marka, tyle ze nie nalezy do Guangzhou Best Timepieces Ltd., a do Swatcha, wiec nagle 4100 polskich krolow jest ok? no nie jest.

beceen | ***** ***
:
Krzyzol napisał/a:
że chętnie by kupił testowany egzemplarz. Nie wprost, ale ...


Nie testowany - ale dziurawca od Zenitha why not? :))

:
No tak, Zenith to Zenith. :D ;)

:
beceen napisał/a:
wiec nagle 4100 polskich królów


hmmm ale Waszmości na klepaku PLN nie ma króla ani pu na dychu książę siedzi dopiero na dwudychu król urzęduje - tak że 205 polskich królów wychodzi... :D

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
beceen napisał/a:
w tym zegarku nic sie nie broni (...)


Oj tam- koperta się błyszczy, jest dziurbilion, pasek jak z krokodyla i jeszcze napisali, że zwis mejd- dla sporej części rodaków właśnie tak ma wyglądać dobry/markowy/prestiżowy zegarek :P :))

Ostatnio zmieniony przez Machu 2015-07-14, 15:09, w całości zmieniany 1 raz
:
To fajnie by do tych rodaków dotrzeć z informacją, że niekoniecznie i uświadomić co, jak i za ile - tak mi się wydaje hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Powinien być napis przed recenzją że recenzja sponsorowana i zawiera mocne lokowanie produktu :D ;)

:
Cytat:
Nie da się ukryć, że największe wrażenie robi jednak tarcza

Wiem, że o gustach się nie dyskutuje ale serio? :shock :shock: :shock:

Rubicon, którego recenowałeś jakiś czas temu ma tarczę, którą możnaby przypisać temu samemu "artyście". A i tak wypada lepiej i ma jedno zero mniej przy cenie.

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2015-07-15, 00:56, w całości zmieniany 1 raz
:
Naprawdę tego typu "marki" ktoś kupuje po cenie katalogowej? :facepalm:

A Jackowi się nie dziwcie, napisał by prawdę to następnym razem by wuja dostał a nie zegarek do przetestowania cool

:
tomaczo napisał/a:
A Jackowi się nie dziwcie, napisał by prawdę to następnym razem by wuja dostał a nie zegarek do przetestowania cool

pifko

BTW - taki dziurawiec a jaki ruch na forum wygenerował :D W najbliższym czasie na blogu i forum recenzje już nie dla ZiP - tym razem zegarki przyszły od dystrybutora z przeznaczeniem publikacji w dziale recenzje i blogu a nie dla portalu :)

:
tomaczo napisał/a:
następnym razem by wuja dostał a nie zegarek do przetestowania


Ja już proponowałem nie raz - mogę wysłać coś do recenzji i nie oczekuję pozytywnych ocen :złośliwiec: Pewnie sporo osób też bez problemu coś wyśle i poczyta :P Tutaj raczej problemem będzie brak mocy przerobowej niż brak tematów do recenzji.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Maras68
[Usunięty]
:
tomaczo napisał/a:
A Jackowi się nie dziwcie, napisał by prawdę to następnym razem by wuja dostał a nie zegarek do przetestowania cool


hmmm

:
Jeszcze jako uzupełnienie poprzedniego posta - mamy na forum dwóch producentów i dwóch dystrybutorów zegarków, delikatnie mówiąc nieco bardziej interesujących od tego Covera, Słonik jest wiarygodnym partnerem i pokazał, że pisze solidne recenzje, głowy oczywiście nie dam, ale sądzę, że dałoby radę załatwić trochę materiału do testów, bo to w końcu obopólna korzyść. cool

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.