Viadrus Fluvius
Odpowiedz do tematu

Sylwek
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
........

jestem zainteresowany PZL-ką, ......



którą :?: tą jedyną :?: :złośliwiec: :))

Maras68
[Usunięty]
:
tak tym misiem :D

o ile Mirek nie oszaleje cenowo :złośliwiec: ;)

diver
[Usunięty]
:
Mirku ja tam wolę automata z mikroregulacją

Maras68
[Usunięty]
:
Mirek dopieści tak te werki że mikroregulacja zbędna będzie ;)

diver
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
Mirek dopieści tak te werki że mikroregulacja zbędna będzie ;)


OK, ja lubię sobie dopieścić do rączki! Mirek dopieści do temp. pokojowej , a ja do 36,6 stopniowej chciałbym i mikro jest wygodniejsza od tego chyba wzorowanego na C. ale Mirku ja tak tylko pytam pifko

:
W werkach SG mikroregulacja to raczej efekt wizualny bo łabądki nie mają odpowiedniej sprężystosci i funkcja jaką powinny spełniać czyli dociskać regulator jest delikatnie mówiąc mało efektywna.

diver
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
W werkach SG mikroregulacja to raczej efekt wizualny bo łabądki nie mają odpowiedniej sprężystosci i funkcja jaką powinny spełniać czyli dociskać regulator jest delikatnie mówiąc mało efektywna.

a jednak osiągnąłem +15 s na 1 miesiąc, a to już chronometr, nie wiem jak długo to potrwa?
dla takiego jak ja to wygodniejsza forma regulacji, oczywiście ustawiłem mojemu synowi 3602 na +- 1 s (też jestem w szoku), ale do łapy, może mam optymalną temperaturę? ;)

:
Svedos napisał/a:
W werkach SG mikroregulacja to raczej efekt wizualny bo łabądki nie mają odpowiedniej sprężystosci i funkcja jaką powinny spełniać czyli dociskać regulator jest delikatnie mówiąc mało efektywna.


Zgadzam się, tylko mała korekta ta pseudo mikroregulacja jest w werkach DG albo PTS-Hangzhou które pracują na 18 000bph... SG (te prawdziwe) to całkiem inna półka mogą bez kompleksów konkurować z 6497-2, jedyna różnica to przyozdobienie...

W przyszłym tygodniu zrobię taką sesje porównawczą ST36 i Unitas 6497 i Eta 6497-2

:
Czekam z niecierpliwością na sesję.

diver
[Usunięty]
:
Mirek czekam, napiszę wkrótce pozdrawiam pifko

Maras68
[Usunięty]
:
Obik napisał/a:
Czekam z niecierpliwością na sesję.


Mirek - akszyn, akszyn :!: czekamy plask

pifko

diver
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
Obik napisał/a:
Czekam z niecierpliwością na sesję.


Mirek - akszyn, akszyn :!: czekamy plask

pifko

musisz po mnie?...

Maras68
[Usunięty]
:
Mirasa trzeba cisnąć bo inaczej zobaczymy go za kwartał koło choinki :D

diver
[Usunięty]
:
Ja raczej Mirka prosiłbym, Mirku proszę o mechanizm auto!!!

Maras68
[Usunięty]
:
a ja czekam na złożonego PZL Misia, ale to pewnie potrwa trochę hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.