Komandirski bohomaz
Odpowiedz do tematu

:
Fajnie rozłożone punkciki na tarczy i fajnie zreluminowana koperta
Ale tarcza obrzygana :D

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
wcale to aż tak źle nie wyszło :) napewno oryginalnie.

Wozu
[Usunięty]
:
Dokładnie jak Kumotry piszą naprawdę nie wyszło tak źle ja bym poprawił coś z kolorem tarczy na jakiś taki mniej wymiotny a bardziej jednokolorowy.
Poza tym kolorem tarczy to mnie się podoba.

Classified
[Usunięty]
:
Luminove to masz niezłą...
Respekt za tarczę ale zmień lekko kolor bo wygląda jak zwrócona zupa ogórkowa. I to nie jest komplement.
Nie myślałeś coby na nim jakiś gwiaździsty wzór wydziergać?

:
...no piękne to to nie jest, nawet jak trochę oczy zmrużę, ale ja dzisiaj czuje się mnie więcej jak kolor tej tarczy, więc ocena też jest lekko spaczona. Jutro zobaczę jeszcze raz, ale podejrzewam, że zdania nie zmienię :twisted:

:
Czasami nawiedzają mnie dziwne pomysły :mrgreen: ja pomalowałbym całą tarczę masą świecącą. Można by zrobić coś a'la nocne neony. Na tarczę można by nałożyć zieloną masą i wykombinować jakiś napis pomarańczową. Nie wiem jaka jest struktura tej masy i co za tym idzie, czy to w ogóle byłoby wykonalne, ale taki pomysł mi zaświtał w głowie :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2010-05-24, 01:27, w całości zmieniany 3 razy
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Próbowałem nakładać pomarańczową masę świecącą ale nie potrafie uzyskać równej powierzchni - zostają smugi po pędzelku i cały efekt psu w d... :(

Hmmm ale jakbym dał biały podkład i na to niebieską masę (ona w świetle dziennym jest biała) to smug nie będzie tak bardzo widać. Wszystkie wskazowki do tego na czerwono i bez wypełnienia świacącego?

Foch und Ch.
:
:shock: ojej wygląda jakby ktoś na niego puścił pawia :mrgreen:
ale bezel wygląda nieźle :twisted:
jak szaleć to szaleć :mrgreen: może mały wór lub inny gwiazdo zbór

...i nie ma że boli...
:
Wiolu, pewnie miał być mały wóz, ale mały wór pasuje idealnie, Ojcze Jakubie z małym worem he he he , zaiste oryginalne to Zuo :mrgreen: :razz: :wink:

: Re: Komandirski bohomaz
kubama napisał/a:
Zegarek nie wygląda już jak czarna kupa tylko jak zielone rzygi z jarzębiną wiec jest progres.


Kocham to forum :!: :lol: :mrgreen: :razz:

:
Ojcze Jakubie to jawny atak na oczy forumowiczów :lol:

:
Co nas nie zabije to nas wzmocni. Ktoś musiał coś takiego zrobić, żeby po raz kolejny wyznaczyć nieprzekraczalną granicę sztuki i dobrego smaku.

Komandir a'la Mały wór z zielonym pawiem :D

Ostatnio zmieniony przez kubama 2010-05-24, 13:51, w całości zmieniany 1 raz
Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
W sumie, jakby się tak jednym okiem przyjrzeć...

Nie! Te prochy są dla Kuby za mocne! :mrgreen:

Classified
[Usunięty]
:
Alkochochl szkodzi zdrofiu.

Jak sobie patrzę na tą tarczę, to myślę że bardziej wymiotnego dzieła chyba nie ma. Jak zaświecą sie indeksy, wszystko wyglada niczym Konstelacja Wielkiego Rzygu.
Gratulacje.

:
Sugeruję zmienić dilera lub brać połowę :wink: :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.