Szukam - klasyk z sekundą na "6"...
Odpowiedz do tematu

:
Fajowe wskazówki rodem z kieszonek ! niech sie dobrze nosi !

:
Widziałem go dzisiaj na "żywca", wygląda .....bardzo bardzo ładnie, jest taki "klasyczny" no i te wskazówki dodają mu uroku.

:
Koperta jest niby od Tao ale Sszwedo porównując do swojego Parnisa stwierdził, że taka sama...



Fotki od tyłu tak na szybko komórką, raczej nic nadzwyczajnego - chiński standard :D



Tak BTW - ustawiony jest mocno na "slow" a w dobę zrobił 5min w tył - dziś muszę sie pobawic regulacja:-))











Pzdr

Spinner

:
Górna część koperty identyczna jak w Parnisie, dekiel jest troszkę inny w Parnisie jest obły,w tam Tao jest ścięty, moim zdaniem ładniejszy. Wojtek nie napisał ani nie pokazał numeru na boku koperty w Parnisach jest 117/1000, u niego jest dumne 1/50

:
może to reklama ichniejszego totolotka u nas 6/49 a u nich może być inaczej :)

Łatwiej wygrać i pewno nagrody inne :)

:
Jestem przekonany że nie, to numer 1 z serii 50 szt jakie zrobili zainspirowani zamówieniem Spinnera.

:
niedługo do zdobycia na jeBaju



Tao International Watch Mechanical Spinner Limited Edition 50 pcs - 1.999USD free shipping!!!



:wink:

:
No to nie starczy dla nas wszystkich :lol:

:
Jakby co, na etui, zrobie Wam autografy... Gratis :wink:



Pzdr

Spinner

:
Podkreślam tylko że etui jest zrobione z Chińskiego zwierza :lol: , a ten jak wiadomo jest na liście gatunków ginących, i nie wiem czy po tym można pisać :wink:

:
Nie jest złe - zawsze milej tak dostac zegarek niz kurka w babelkowej folii...:wink:



Pzdr

Spinner

CipherDog
:
Tak czy siak zegarek bardzo ładny. Chyba nie wytrzymam i tez go sobie sprawię.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.