Junak
Odpowiedz do tematu

:
Z tym mocowaniem paska to chyba niestety będzie tak jak jest.
Nie dlatego że chcemy sprzedawać dedykowane paski tylko dlatego, że tak się dobrze na ręce układa :-)
W kopertę się nie wepchniemy (brak miejsca) a takie adaptery, żeby od zewnątrz łapać standardowy pasek odsuwają wszystko od koperty i efekt się psuje.




Ostatnio zmieniony przez atomtomski 2015-10-22, 12:14, w całości zmieniany 1 raz
:
szacunek wielki za pomyśł i projekt. zupełnie coś nowego i pięknie nawiązuje do kształtu baku.

:
Kiedy planujecie rozpocząć zapisy na Junaka?

:
Ja poproszę o wersję w rozmiarze na kobiecą rękę pifko :P

:
indeksy będą nakładane ? Bardzo inny kształt koperty mi się podoba.

hej ho
:
Czy jest rozważana żółto-beżowa tarcza i wskazówka sekundowa w kolorze czerwonym? Według zdjęcia prędkościomierza zamieszczonego kilka postów wyżej :)

[ Dodano: 2016-02-04, 13:40 ]
Przegapiłem facepalm ! Atomtomski wrzucił rendery żółto-beżowej wersji z czerwoną wskazówką sekundową w początkach tematu. Taka wersja podoba mi się najbardziej.

wierzę w gazomierze
:
Świetny projekt. Nie przemawia do mnie sposób mocowania paska, ale może przymierzyłby to ktoś z większym nadgarstkiem np. 18 czy 19. Jak się temu będzie wyciągać koronkę?

:
Junak zaplanowany na 1 kwartał 2017. W planach są 4 wersje kolorystyczne. Wkrótce więcej informacji :-)

:
Co tam nowego w temacie..?? 1 kwartał już sie zbliża... ;)

Silicon
:
O to, to :popcorn:

:
Tak to będzie ostatecznie wyglądało.
Oczywiście na żywo tylko lepiej :-)

:
O w mordę :shock: :popcorn:

:
Genialnie!!!! pifko

Silicon
:
atomtomski napisał/a:
Tak to będzie ostatecznie wyglądało.


A co to na dole zamiast Junaka?

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.