Junak
Odpowiedz do tematu

:
Jeśli kiedyś będzie wersja z czarną tarczą, dobrze byłoby dać na środkowym polo parę delikatnych, pionowych prążków. Otóż Junak miał tam chromowany niby - bagażnik. Jako dzieciak byłem wożony z przodu i trzymałem się tegoż bagażnika.
A powód do trzymania się był. Otóż wujo zapierrr... tak, że wiejska milicja prosiła kury i kaczki o ochronę :)

Gbu.

:
:D

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Prace trwają. Projekt się powoli krystalizuje.
Aktualnie się zastanawiamy nad kolorkami.



Jacek, pomysł z bagażnikiem fajny. Na bagażnik mieliśmy inny pomysł, ale trochę ciężki w realizacji. Ten twój fajny i pewnie coś pokombinujemy, nie wiem tylko czy się wszystko wtedy trochę za bardzo przeładowane nie zrobi.

:
Bordowy świetny. Zwłaszcza ten z ciemnymi cyframi pifko

:
Capek napisał/a:
Bordowy świetny. Zwłaszcza ten z ciemnymi cyframi pifko


Ja sam nie wiem. Przytulilbym wszystkie. Szczegolnie za pol ceny.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
eeeeeetam bordowy...biały i beżowy

:
fszyskie!!!

Szary jest fajowy...

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Cały górny rząd jest OK pifko

:
Beżowy bomba cool

:
Beżowy musi być :-)



W rzeczywistości zegary były białe ole od słonka się takie żółto-beżowe robiły :-)

Szymon
[Usunięty]
:
Noooo! super
bardo mi się podoba. Kibicuję i czekam na ciąg dalszy! :)

:
Jakoś wcześniej nie docierało do mnie, że tam był znaczek Błonia.

Gb.

:
Woytec napisał/a:
Cały górny rząd jest OK pifko


.........dokładnie
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Pierwszy rząd z góry kolorystycznie najlepsze w ogóle projekt bardzo ciekawy i ten wygląd na " + "
Zastanawiają mnie uszy i mocowanie paska i jak to się ma do tego gdybym chciał zmienić pasek.

hej ho
:
Velmer napisał/a:
Pierwszy rząd z góry kolorystycznie najlepsze w ogóle projekt bardzo ciekawy i ten wygląd na " + "
Zastanawiają mnie uszy i mocowanie paska i jak to się ma do tego gdybym chciał zmienić pasek.


Cry & pay cool

atomtomski napisał/a:
Prace trwają. Projekt się powoli krystalizuje.
Aktualnie się zastanawiamy nad kolorkami.


Beż (ecru?) czyści stół.



Cytat:
Jacek, pomysł z bagażnikiem fajny. Na bagażnik mieliśmy inny pomysł, ale trochę ciężki w realizacji. Ten twój fajny i pewnie coś pokombinujemy, nie wiem tylko czy się wszystko wtedy trochę za bardzo przeładowane nie zrobi.


To prawda.

BTW kolejna rzecz, która dopiero do mnie dotarła: One mają twarz.
A wyraz twarzy dokładnie taki, jak wujo, gdy wjechał Junakiem w końskie kajzerki. Nie zmieniać mi tego!!!!

Gbubu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.