Junak
Odpowiedz do tematu

:
Odpowiedziałem tylko na zaczepkę. Daruj sobie te lewatywy, bo riposta może być tylko niegrzeczna a tego już chyba tutaj wystarczy.

Szymon
[Usunięty]
:
Testral napisał/a:
Odpowiedziałem tylko na zaczepkę. Daruj sobie te lewatywy, bo riposta może być tylko niegrzeczna a tego już chyba tutaj wystarczy.




:
A z własnych mądrości coś?


Pan sobie odpocznie, poczyta, pomyśli ... Masz tydzien urlopu.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2015-06-14, 20:24, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie ma co się Panowie denerwować.

Myślę, że Szymon najlepiej napisał ze zdjęć to sobie można ocenić czy damka i czy coś nie teges facepalm

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
To nie jest typowy design i może budzić różne opinie. Próbne wydruki nie sprawiają wrażenia damskości :-) .
Dla prawdziwych menów będziemy mieli garfisha :-)

:
Wszystko będzie zależeć od tego jak duży się będzie wydawał ten zegarek na ręce. Jeśli będzie mały, to będzie sprawiał wrażenie damskiego, ale przy odpowiedniej wielkości będzie ok i będzie świetną odmianą od typowych zegarków.
Wymiary niby są podane, ale trzeba poczekać na prototyp i zobaczyć jak wyjdzie na żywo.

:
atomtomski, Pan mnie tu nie obraza. Mi sie junak podoba na renderach,a uważam sie za prawdziwego mena :D

:
Chyba w końcu udało nam się dopracowac kształt. Wszystko się powinno ładnie zmieścić i pasować na łapę.
Pasek bedzie mocowany na adapterach.








:
Cekawe, nie powiem.
Osobiście bardziej mi się podobał pasek wchodzący na dole w kopertę, jak na pierwszym szkicu. Kibicuję dalej.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Na jakim nadgarstku robiłeś zdjęcia?

:
to nie mój, postaram się uzyskać jakieś parametry :-)

[ Dodano: 2015-08-02, 12:13 ]
nadgarstek mały, 16 cm.

Też wolałbym bez adapterów ale wtedy problem ze zmieszczeniem wszystkiego i tarcza musiała by być mniejsza.

:
Podoba mnie się :popcorn: Czekam dalej na efekty prac pifko

:
Dla mnie genialne!! Wazne aby uwzględnić wodoszczelność zegarka do 100m tak jak w Circle. Wówczas zegarek naprawde nabiera dodatkowej fajności. Design rewelacyjny!!!

Silicon
:
Koperta nie za duża ? :popcorn:

hej ho
:
O ja cie. Na tych renderach wygląda cudownie. Czekam na efekty prac.

"Non omnis moriar, multaque pars mei"
~Horacy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.