Junak
Odpowiedz do tematu

:
Wygląda na damski przez te krągłości :twisted:

:
Jestem zauroczony , kiedy będzie i za ile :)

:
Odważna stylizacja IMHO - damskości nie zauważam :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Szymon
[Usunięty]
:
Kurna.. normalnie eksperci od oceniania zegarków ze zdjęcia niemalże jak u sąsiadów :twisted:

Nikt jeszcze nic oprócz renderu nie widział, a juz że damski itd. Mi się koncept podoba, a z ocenianiem czegokolwiek, to sobie poczekam na prototyp :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2015-06-14, 16:19, w całości zmieniany 1 raz
:
A co innego można na razie ocenić, jak nie te renderki? Chyba jak już powstanie, to będzie za późno na uwagi, nie uważasz, geniuszu?

Szymon
[Usunięty]
:
Testral napisał/a:
A co innego można na razie ocenić, jak nie te renderki? Chyba jak już powstanie, to będzie za późno na uwagi, nie uważasz, geniuszu?


słowo klucz - prototyp ;)

:
Testral napisał/a:
będzie za późno na uwagi, nie uważasz, geniuszu?


A może te rendery są nie po to, żebyś mógł powiedzieć, że Ty zrobiłbyś to zupełnie inaczej?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
I dlatego nie napisałem nic takiego. Jeśli słabo czytasz, to poproś kogoś o pomoc.
Moje grzeczne uwagi dotyczące projektu może kolega wziąć pod uwagę, może je całkowicie zignorować, ale raczej krzywdy mu nie robię.

Ostatnio zmieniony przez Testral 2015-06-14, 18:35, w całości zmieniany 3 razy
Szymon
[Usunięty]
:
Testral napisał/a:
może kolega wziąć pod uwagę, może je całkowicie zignorować, ale raczej krzywdy mu nie robię.


Mogłeś zrobić to samo z moim postem - Twoje święte prawo :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2015-06-14, 18:47, w całości zmieniany 3 razy
:
Atakujesz sarkastycznymi uwagami, więc nie dziw się, że wywołują reakcje.

:
Testral napisał/a:
Jeśli słabo czytasz, to poproś kogoś o pomoc.


:popcorn: Masz coś jeszcze do powiedzenia? :)) :D

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
A bo co? Masz jakiś problem?

:
Testral napisał/a:
A bo co? Masz jakiś problem?


On ma wiele problemów.
Tu są sami z problemami.
Jak nie masz problemów, to może cię źle na recepcji skierowali ? Lewatywy robią na parterze.

:
Dlaczego na mnie naskakujesz? Moje uwagi dotyczące tematu były grzeczne i nie obrażały nikogo.

:
Bo tekst "masz jakiś problem" mnie pasuje bardziej do skąpo owłosionego nad intelektem dżentelmena pytającego czy masz komórkę. Dlatego grzecznie też pytam czy ty na lewatywę i pomyliłeś piętra? Bo na lewatywę się u nas krótko czeka, to usługa bezpłatna, bez NFZ.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.