Junak
Odpowiedz do tematu

Szymon
[Usunięty]
:
BIORĘ! :)

:
Szymon napisał/a:
BIORĘ! :)


Zara! Gdzie sie pcha! Pan tu nie stal. Do kolejki.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Mocowanie paska take se. Ciężko będzie z paskami.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dokładnie. Tyle, że jeśli ma udawać zbiornik paliwa, to uszy przy kopercie odpadają. Najlepiej, jakby było to rozwiązanie jak w Amfibii beczce.

:
A gdzie kratka z baku? Element nieodłączny Junaka :)

:
Chodzi mi po głowie taka nakładka na wierzch, w kształcie bagażnika.

:
Niestety, jak już ktoś zauważył, zegarek wygląda na damski i to chyba jego napoważniejs y problem. Czuć piękne inspiracje, ale nie wyobrażam go sobie na ręce.

:
Trzeba będzie na tarczy napisać, zamiast np "automatyczny" napisać "męski" ;)

:
Nie chciałem, absolutnie, zniechęcać kolegi. Po prostu,na tym etapie, można jeszcze takie sugestie wziąć pod uwagę. Czasem małe szczegóły wystarczą do zmiany charakteru produktu. Do kolekcji-owszem, ale na rękę już niekoniecznie.

:
A co w nim sprawia wrażenie damskiego? :popcorn:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja napisałem "mało męski" a nie że damski :D

:
Chyba to do tego było.
Testral napisał/a:
Niestety, jak już ktoś zauważył, zegarek wygląda na damski i to chyba jego napoważniejs y problem. Czuć piękne inspiracje, ale nie wyobrażam go sobie na ręce.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Wydaje się damski chyba tylko na renderach. Panowie - ten rozmiar w tym kształcie to na łapie będzie kawał zegara!

:
Dokładnie. Ciężko to ocenić na wizualizacji. Rozmiar może zrównoważyć kształt.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.