Techne- ciekawe chrono na znanym ST19
Odpowiedz do tematu

: Techne- ciekawe chrono na znanym ST19
Tego gościa chyba jeszcze na CW nie było.
Tak sobie grzebiąc w globalnym śmietniku(a każdy z nas wie, że śmietniki lubimy ;) ) zwanym internetem, natknąłem się na świetne designersko i technicznie chronografy, oparte na ST19.
Oferowany jest jeden model- Sparrow Hawk. Zwróćcie uwagę na fajnie wykończoną, satynową kopertę zwieńczoną cudaczną koronką z logiem producenta. Do tego nato w różnych wersjach kolorystycznych, ew. w opcji meszyk, albo jakiś skórzak. Jedyny minus to cena- od ok. 400 dolków, zapewne plus Vat i cło. A mogło być tak pięknie...bo normalnie ręka zadrżała ;) IMO, fajniejszy zegarek od ZUANa(Darku nie bij :P ).
Obadajcie stronkę i dzielcie się bracia i siostry wrażeniami ;)

http://www.technewatches.com/

Na zachętę parę fotek ze strony:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

:
Koperta typowa dla lotników chrono, a sam zegarek bardzo przyjemny, ładna czytelna tarcza.

:
tarcza trochę przypomina modowe tarcze do seiko od yobokies :mrgreen: ale w ogólności fajny łocz. Z ceną poniżej 1k pln z wszystkimi opłatami na pewno znalazłby chętnych

:
Jeszcze jestem ciekaw jak to świeci. Jeśli dobrze, to nic więcej do szczęścia nie trzeba :)

:
kadarius napisał/a:
tarcza trochę przypomina modowe tarcze do seiko od yobokies :mrgreen: ale w ogólności fajny łocz. Z ceną poniżej 1k pln z wszystkimi opłatami na pewno znalazłby chętnych


Może nie tyle tarcza przypomina co wskazówki żywcem od yobokies wzięte ;) Ale pasują mu. No właśnie- ceeeena :/

:
Cena też nie jest jakaś straszna ... To poziom Poljota chrono ...

:
...filmik z teścikiem tego zegarka klik




...a świeci to to tak



:
ALAMO napisał/a:
Cena też nie jest jakaś straszna ... To poziom Poljota chrono ...


No tak, ale świadomość, że mogę mieć ST19, np. w Louisie, nie pozwoliłaby mi chyba kupić czegoś 2 razy droższego :P Chociaż jakby tak pomyśleć, to kupuje się wiele zegarków z tym samym mechem, a parę nawet razy drożej...będę miał nad czym myśleć, bo design parszywie mi się podoba. Może z czasem pojawi się na eBay'u. Zobaczym.

@Maxio- dzięki, nie pomyślałem o YT ;) No i świeci w pytę!

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2010-05-18, 19:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Zegarek na prawde mi podpasowal , gdyby cena oscylowala ze wszystkimi oplatami w okolicach 900 pln to bylby hit , a tak to tylko fajny zegarek ;)

:
Podoba mi się Techne , może kiedyś takiego sobie sprawię :razz:

:
Bardzo sympatyczny zegarek.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
Pierwsze chrono, które w 100 procentach mi się podoba! :shock: :wink: Gdyby rzeczywiście był w cenie Luizy Dziubatej to bym nawet chwili się nie zastanawiał! :mrgreen:

:
A ja sypnę dziegciu trochę ...
Napis na tarczy KOMPLETNIE nie pasuje do stylu całości. Szkoda bo faktycznie zegarek jest świetny stylistycznie!

Blaz
[Usunięty]
:
Fakt, ale cała czarna tarcza w chronografie i do tego osadzona na żywca, bez dodatkowego ringu, robi naprawdę świetne wrażenie. :wink:

:
Bardzo ładny zegarek.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.