Kwintesencja zegarka
Odpowiedz do tematu

:
Fajny, ale "movado" jest bardzo podobne.
Mnie w tej sytuacji by się nie chciało...

Skate or die!
:
Santino napisał/a:

Będę Cię o pomoc prosił... cool


Jak dam radę to pomogę. :)

:
prezesso napisał/a:
Fajny, ale "movado" jest bardzo podobne.
Mnie w tej sytuacji by się nie chciało...


"Santinado" to elegant ;)
Teraz ma być bardziej "każual"...
Ale taki surowy, minimalistyczny.

:
Santino napisał/a:
prezesso napisał/a:
Fajny, ale "movado" jest bardzo podobne.
Mnie w tej sytuacji by się nie chciało...


"Santinado" to elegant ;)
Teraz ma być bardziej "każual"...
Ale taki surowy, minimalistyczny.


Podoba mniei się ta koncepcja.
Będę się mocno powstrzymywał żeby, jak rasowy majfriend, nie zajumać projektu. :złośliwiec:
Kwestia tego czy starczy mi sił. :)

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2016-02-04, 11:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Możemy od razu sobie taką limitkę 2 szt. zrobić ;)

:
Santino napisał/a:
Możemy od razu sobie taką limitkę 2 szt. zrobić ;)

+1000 :))

:
co się tak szczeżysz hmmm wkład Hegemona pewnie będzie tylko koncepcyjno-krytyczny a to Ty bedziesz dylał fizycznie cool
;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Nie ma czegoś takiego jak "kwintesencja zegarka" :P

Na szczęście ;)

Można się zastanawiać nad kwintesencją nurka, garnitury czy pilota, można się zastanawiać nad kwintesencją ADC, ale jednego? Ten temat ma taki sam potencjał jak "gdybyś miał zostać jednozegarkowcem, to byś wybrał..." :)

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2016-02-04, 15:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
co się tak szczeżysz hmmm wkład Hegemona pewnie będzie tylko koncepcyjno-krytyczny a to Ty bedziesz dylał fizycznie cool
;)


Jakby nie było to każdy z nas skończy z zegarkiem na nadgarstku, a Ty? :złośliwiec:

:
Fixxxer napisał/a:
Ratler Wściekły I napisał/a:
co się tak szczeżysz hmmm wkład Hegemona pewnie będzie tylko koncepcyjno-krytyczny a to Ty bedziesz dylał fizycznie cool
;)


Jakby nie było to każdy z nas skończy z zegarkiem na nadgarstku, a Ty? :złośliwiec:

Oblizałby się smakiem. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Fixxxer napisał/a:
Ratler Wściekły I napisał/a:
co się tak szczeżysz hmmm wkład Hegemona pewnie będzie tylko koncepcyjno-krytyczny a to Ty bedziesz dylał fizycznie cool
;)


Jakby nie było to każdy z nas skończy z zegarkiem na nadgarstku, a Ty? :złośliwiec:


:D

:
Fixxxer napisał/a:
Ratler Wściekły I napisał/a:
co się tak szczeżysz hmmm wkład Hegemona pewnie będzie tylko koncepcyjno-krytyczny a to Ty bedziesz dylał fizycznie cool
;)


Jakby nie było to każdy z nas skończy z zegarkiem na nadgarstku, a Ty? :złośliwiec:

wot technika
dać się wykorzystać i jeszcze się z tego cieszyć :złośliwiec:
a ja pogrzebie w którymś z pudeł i se założę dopracowanego,dokładnie wykonanego oryginała z fabryki :P
:D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2016-02-05, 11:12, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.