która maryna?
Odpowiedz do tematu

:
Kyle napisał/a:
wszystko zależy od pozycji zawodowo-prestiżowej :smile: .

...trza mieć w doopie konwenanse i robić to co się uważa za stosowne - przynajmniej jeżeli chodzi o upodobania zegarkowo-ubraniowe, bo nie daj Bóg, będzie trzeba nosić do pracy dwa rodzaje obówia, skarpetek i czego tam jeszcze

:
O przepraszam bardzo, ja w pracy noszę określony rodzaj butów, skarpetek i całej reszty ;) ale zegarek to sam sobie wybieram i basta.

:
Adam, Ty jesteś wyjątkiem od reguły, ba nawet dobrowolnie się na to zgodziłeś. :wink:

:
Zgadza się Sylwek.
Ale ingerencja w moje upodobania zegarkowe uważam za atak skierowany bezpośrednio we mnie :twisted: :evil:
Obce ręce precz od naszych zegarków :!:

:
Kyle wybrales juz cos z Marynek ?
Jak widac kazdy z nas ma rozne preferencje co do wykonczen koperty .

:
drogi Rudolfie, skłaniam się ku polerowanej, ale...

svedos, nie masz przypadkiem tytanowej? bym przymierzył przy okazji

:
Mam, zabiorę ze sobą .

:
No mi tytanowa nieteges cosik - podobnie jak Svedosowi... wiec moze deal zrobicie od razu podwójny :?: :razz:

Ostatnio zmieniony przez Spinner 2010-05-18, 09:12, w całości zmieniany 1 raz
:
Ciekawe nigdy tytanowej w reku nie mialem , a ciekawe jak to wyglada

:
Rudolf, gdzieś na forum są moje fotki tytanowej Maryśki, szukaj :mrgreen: :razz: :wink:

:
svedos napisał/a:
Mam, zabiorę ze sobą .


fajnie, dzięki, to na razie się wstrzymam z decyzją. Tytaniku nigdy nie miałem, dlatego rozważam, to w końcuy spory i ciężki łocz, więc zawsze tytan odejmowałby masy

:
No tak na fotkach sie wagi nie zmierzy , szkoda ze na zlocie nie bylo do obmacania .

:
Wszystkiego nie dałem rady zabrać, na następny zabiorę :smile:

:
maryna w tytanie ie jest znacząco lżejsza...

:
Posiadam samuraja. Klasycznego, czarnego, w stali. Kiedys na mityngu KMZiZ przymierzyłem tytanowego. Poczułem sie w nim jak w plasticzaku z bazaru. Odpadł w przedbiegach. Są tacy co lubią zegarki niewyczuwalne. Sa też tacy, co lubia cwierc kilo stali na łapie, z bransoletą o strukturze czołgowej gąsienicy. Ja do tych drugich należę. Uwielbiam stal i w zegarkach i w nożach. Tytan z czasem ''dziadzieje'' a stal zawsze da sie do porządku doprowadzic.
Ale to moja subiektywna opinia, nikt nie musi brac jej pod uwagę.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.