która maryna?
Odpowiedz do tematu

: która maryna?
świat się kończy...

nie, nie zachorowałem na Pama, ale po przymierzeniu kilku homarków uznałem, że za te 200 pln można dla zabawy sobie sprawić, bo dobrze leżą pomimo rozmiaru i design jest - hm - ciekawy

na pewno nakręcany (wystarczy mi automatów), na pewno z małą sekundą, i na pewno 44mm. Sterylny - do logo parnisa przywykłem na eleganckich i czułbym dysonans. Stalowy polerowany lub tytanowy - i tutaj kumotry doradzić możecie. Tytanowy - bo nigdy nie miałem, niestety na żywo nie widziałem. Polerowany - bo mi się takie na spotkaniu podobały. Dwóch nie wezmę - bez przesady, nie zakochałem się :razz: :wink: . W sumie z ciekawości skłaniałbym się do tytanu - są jakieś przeciwskazania?

Linki:
http://www.jacksontse.com/mm131.html
http://www.jacksontse.com/mm132.html

poza tym, paski od dżeksona nadają się raczej do wymiany?

:
Obraliście słuszną drogę towarzyszu Kyle :mrgreen: :wink:

Weź tego z polerowaną kopertą lub rozważ model z kopertą stalową ale o powierzchni szczotkowanej.
Ja mam jedną w tytanie i mówiąc szczerze jak rozważam założenie Militarnego Mariana to wygrywa ten w stalowej i nie pytaj dlaczego bo nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie.

:
ja chyba też wezmę polerowaną stal 44mm, zieloną kanapeczkę :)

:
IMO jak kanapka to only brushed :wink:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Szczotkowana imho....

:
svedos napisał/a:
Obraliście słuszną drogę towarzyszu Kyle :mrgreen: :wink:


hehe, svedos, do garnituru i tak nie założę :razz: :wink:
ale tak sobie myślę, że może fajnie wyglądać do skórzanej kurtki, ale wtedy faktycznie raczej szczotkowana koperta. Acz Spinner - Twój Pam chyba jest w polerowanej, nieprawdaż?
nie ma łatwo - poczekam jeszcze na opinie innych kumotrów

:
Mam polerowaną 44mm i PVD mini fiddy ... polecam na początek polerowaną z szafirem

:
...bez żadnych błyskotek, czyli szczota

:
Imo polerka :grin:

:
...niech mod pousuwa zbędne posty, coby Kyle wybrał jedynie słuszną wersję :twisted: :twisted: :twisted:

Wozu
[Usunięty]
:
Ja jako nowicjusz mam zamiar kupić to też polerka na początek ;)

:
Moj, jak to "ordżinal słis kłalita", jest polerowany a osłonka koronki jest szczotkowana... :mrgreen: Kyle - na PW puściłem propozycję z jebaja...

Ostatnio zmieniony przez Spinner 2010-05-16, 23:59, w całości zmieniany 1 raz
:
hm, logo tao też mi nie pasi. Na dole jest cosik napisane, ale chyba "lumi", nie żadne swiss. Sam nie wiem, ale chyba polerka na początek pójdzie - Spinner'owy mi się podobał

BTW po ile u jacksona chodzą polerki?

:
Kyle napisał/a:


hehe, svedos, do garnituru i tak nie założę :razz: :wink:


A dlaczego nie :razz: :wink: :lol: , dzisiejsza niespodzianka od listonosza


:
svedos napisał/a:

A dlaczego nie :razz: :wink: :lol: , dzisiejsza niespodzianka od listonosza


wszystko zależy od pozycji zawodowo-prestiżowej :smile: . Na razie jestem skromnym trybikiem w maszynie. Więcej wolno profesorom, dyrektorom czy prezesom... albo Bondowi :smile:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.