Zdjęcia, hover, tagowanie, onmousover etc...
Odpowiedz do tematu

: Zdjęcia, hover, tagowanie, onmousover etc...
Dobry,

Przydługi wstęp możecie pominąć i przejść do tekstu podkreślonego - tam jest sugestia zmiany a wyjaśnienie jest w przydługim wstępie. :)

Panowie i Panie (są jakieś?) jak to tutaj w zwyczaju Kumotrzy i Kumoterki (to się odmienia?)
jestem tutaj nowym nabytkiem i chciałbym się z wami podzielić moją sugestią, otóż są takie posty ciągłe jak: nowe nabytki, co Ci wpadło w oko, co masz dziś na nadgarstku etc. i tam często wpadają po prostu zdjęcia zegarków i o ile dla was banałem za pewne jest wychwycenie co to za zegar model ewentualnie jak znacie początek to potem już 10 sek wyszukujecie konkretny model a dla kogoś, kto złapał bakcyla i stara się jakoś poruszać jest to masakra.

Wujek google nie jest mi obcy pracuję z komputerem bla bla bla ale czasami wynaleźć sikor, którego jest fota na forum to szybciej padam na ryło przed monitorem... .:)

stąd taka idea aby do phpbb do sekcji [img] wprowadzić przez addon parametr title i żeby tam wpisywać model, żeby taki laik np. jak ja mógł bez godziny przed google skupić się na czytaniu o zegarze a nie na szukaniu tego konkretnego modelu.

:
Blazej, wystarczy spytać autora zdjęcia :P Jak się wstydzisz ;) publicznie, funkcjonuje tu coś takiego, jak PW cool

:
Każdy tutaj uczynny jeszcze linka wrzuci gdzie kupił :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
no PW zostaje to fakt - wiecie jaką bym miał liczbę postów już :P


ja tu wpadam jak dziecko do sklepu z cukierkami albo lego :shock: i myślę, który będzie mój :twisted: albo w dzisiejszych czasach jak nastolatek do sklepu z dopalaczami albo jak ksiądz do ... nie ważne, nie wiem jaką wy tam macie te religie zegarkową jeszcze kogoś urażę cool

nie dość, że wszystko nowe to jeszcze takie fajne :popcorn:

:
czasem nawet uda się skorumpować, jeśli Kumotrowi coś innego wpadło w oko

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Blazej napisał/a:
wiecie jaką bym miał liczbę postów już

Osoba się nie krępuje tylko pyta, jak ma potrzebę .. Każdy kiedyś był zielony w tym temacie :))

:
Tomek napisał/a:
Blazej napisał/a:
wiecie jaką bym miał liczbę postów już

Osoba się nie krępuje tylko pyta, jak ma potrzebę .. Każdy kiedyś był zielony w tym temacie :))


Taaa, i miał zerową ilość postów :złośliwiec: :twisted: Tomuś kiedy to było? :D

:
Poza tym takie wyszukiwanie to połowa przyjemności a ile innych ciekawostek przy okazji wpadnie w oko :popcorn:

:
A ja tam zrobię chopu przyjemność i bendem pisał co wrzucam!!!!
Albo nawet nie bendem...

No zastanowiem siem... hmmm

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Spam
[Usunięty]
:
Woytec napisał/a:
Poza tym takie wyszukiwanie to połowa przyjemności a ile innych ciekawostek przy okazji wpadnie w oko :popcorn:



...dobrze mówi... polać mu pifko

:D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.