Xicorr FSO M20.02
Odpowiedz do tematu

:
Też sobie zanabyłem. Zegar Syreny 104, którą jeździłem jako dziecko i nieraz pomagałem Ojcu przy naprawie wrył mi się tak w pamięć, ze nie mogłem odpuścić...

Jarek
:
Słoniu, kolejna fajna recenzja pifko

Zegar mi osobiście się podoba i to nawet bardzo ;)

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
super recenzja kierowniku :D zegar z chęcią bym ponosił ale te wskazówki jakoś tak mi nie leżą, ale może wpiszę na wish listę i na jakąś okazję ktoś mi go sprezentować może :popcorn:

pifko

:
Super recenzja i zdjęcia. Graty pifko
Zegarek oglądałem na żywo i muszę przyznać, że naprawdę jest ciekawy i mógłbym go mieć. Wskazówki jedynie mi nie do końca podchodzą, no ale... Można z tym żyć.
Ewidentnie na nadgarstku prezentuje się zadziwiająco ciekawie. Niby nie jest aż taki "robiący wrażenie" jak się go ogląda, ale jednak robi.
Tylko trochę brakuje mi najbardziej odpowiadającej mi konfiguracji.
Najlepiej to by było wziąć 02, włożyć wskazy od 04, a w konsekwencji w pasku zamienić nitkę z żółtej na jakąś ecru. Trochę straciłby tego pazura, ale jakoś nie trawię żółtych akcentów, nie wiem czemu.
Czarna Mańka jest ciekawa, chociaż ja sam nie przepadam za czarnymi kopertami, ale całkowicie jak dla mnie dyskwalifikujące jest dla niej wykończenie koperty - jakieś piaskowanie czy co... Beznadzieja. Nie mogli dać DLC na szczotkę? To by dużo lepiej wyglądało.
Generalnie naprawdę udany projekt i nie dziwię się, że jest popularny, co tylko cieszy.

:
Oni kleja fajne zegarki oprucz tych tarcz inspirowanych tandeta, niech ktos im powie zeby z tego zrezygnowali to wzrosnie im sprzedaz mocno

:
Patek napisał/a:
Oni kleja fajne zegarki oprucz tych tarcz inspirowanych tandeta, niech ktos im powie zeby z tego zrezygnowali to wzrosnie im sprzedaz mocno


Pisz po polsku chłopie ,bo żal patrzeć .
facepalm

Skoro nie stać na rolexa ,
będziem nosić pierdzielexa
:)
:
Już się napisał :popcorn:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.