forumowe koszulki - sekond edyszyn
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
A rozmiarówka dla "kingkongów" bedzie :?: :razz: :oops:

:
Ale teraz to pytasz o prawdziwe kingkongi, jak nie przymierzając my oba zwei, czy takie długie nieforemne jak nie-powiem-kto ;) :?:

:
Spinner napisał/a:
A rozmiarówka dla "kingkongów" bedzie :?: :razz: :oops:


Jak najbardziej...rozmiarówka tej firmy jest właśnie dedykowana pod tych większych...choć i małe są więc wszyscy powinni być happy : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
ALAMO napisał/a:
Ale teraz to pytasz o prawdziwe kingkongi, jak nie przymierzając my oba zwei, czy takie długie nieforemne jak nie-powiem-kto ;) :?:


Oczywizda, że ło nas - wali mnie wcyc czy "ony" bedzie miał do pępka ino... :twisted: :razz: :mrgreen:

:
Najwyżej mu się tego "pimpka" zakolczykuje - będzie się ładnie komponować z słitaaaśnym diverem z werkiem szkieletora :lol: ...

:
ALAMO napisał/a:
Najwyżej mu się tego "pimpka" zakolczykuje - będzie się ładnie komponować z słitaaaśnym diverem z werkiem szkieletora :lol: ...


Ale wreszcie się spełni Onego życzenie, coby nosić się inaczej niż reszta :P

:
pisar napisał/a:
Mam dostęp i do nadruków...potrzeba mi tylko projektu i listy chętnych : )

...miałeś się dowiedzieć w jakiej formie sobie życzą plik graficzny...

:
A po wiela te wypaśne koszulindy bedą?

:
rozmiar king kong czyli 3XL i najmniejszy rozmiar XS tzw hong kong :cool:

:
Maxio, przyznaję się bez bicia że zapomniałem...po powrocie z wakacji się rozchorowałem i do dziś leczę się...ale zaraz zadzwonie i zapytam.

Spinner, ostatnio jak robiłem 50szt. sitodrukiem (max 3 kolory) to wyszło mi o ile pamiętam jakoś koło 34pln za koszulkę...ale tak jak pisał kolega powyżej jakośc taka, że i 45-50pln bym dał.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
ALAMO napisał/a:
Ale teraz to pytasz o prawdziwe kingkongi, jak nie przymierzając my oba zwei, czy takie długie nieforemne jak nie-powiem-kto ;) :?:


Właśnie, właśnie, też mam pytanie, czy 3XL to na obfitych melepet czy na przystojnych i zgrabnych wysokich meżczyzn?

:lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Bow, dla Ciebie wersja special z koszuli nocnej :mrgreen: :mrgreen: . Pępek powinna zakryć...

:
To jest słuszna alternatywa, gdy zabraknie pomysłów producentom koszulek.
Na razie 3XL brzmi zachęcająco - chyba, że to 160cm w klacie - to przeciwny kierunek do oczekiwanego :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
..... chyba, że to 160cm w klacie.....

Minimum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A czego innego żeś się spodziewał? :mrgreen:

:
85cm długości :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.