Maurice Lacroix autentyczny ?
Odpowiedz do tematu

: Maurice Lacroix autentyczny ?
Dzień dobry, mam następujący kłopot, zamówiłem dla "znajomego" przez moje konto allegro zegarek, opłaciłem z mojego konta i jak zwykle miał mi zwrócić pieniądze. Niestety pewne sytuacje spowodowały, że zostałem z zamówionym zegarkiem dla siebie choć raczej nie odpowiada mi ta sytuacja, ze względu na duża wątpliwość oryginalności tego zegarka.
Nie jestem specjalistą jeśli chodzi o rozpoznawanie autentyczności, dlatego zwracam się o pomocy żeby mógł stwierdzić co trafi w moje ręce.

Opis zegarka i zdjęcia znajdują się pod tym linkiem:
http://allegro.pl/sprzeda...5230307450.html

:
NA forum zaczynamy tutaj ;)

http://www.czwarty-wymiar...21976&start=210



A co do oryginalności to powinno to wyglądać tak:



youtube link

Nie licz na okazje za kilka stówek jak prawdziwy kosztuje kilka tysięcy $
Swoją drogą i jeden i drugi brzydal :foch:

World Wide Watches
:
nie pozostaje Ci nic innego, jak zażądać anulowania transakcji i zwrotu pieniędzy pod rygorem zawiadomienia o przestępstwie.

:
matihati napisał/a:
co trafi w moje ręce.


Marnej jakości podróba.

:
Bardzo Wam dziękuje za szybką odpowiedzi, właśnie wysłałem informacje do sprzedawcy i czekam na jego odpowiedz. Oczywiście za chwilę się przywitam :)

:
matihati napisał/a:
zamówiłem dla "znajomego" przez moje konto allegro zegarek, opłaciłem z mojego konta i jak zwykle miał mi zwrócić pieniądze. Niestety pewne sytuacje spowodowały, że zostałem z zamówionym zegarkiem dla siebie choć raczej nie odpowiada mi ta sytuacja, ze względu na duża wątpliwość oryginalności tego zegarka.

Urzekła mnie ta historia...

:
matihati, zanim się klika to warto sprawdzić. Tym bardziej, że cena była mocno niska jak na oryginał.
A jak na syfa to mocno wysoka.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Działaj człowieku, działaj. Trzeba walczyć z tym k*****wem na aukcjach, jeśli sprzedający będzie się migał, zgłoś najpierw do allegro (choć przypuszczam, że umyją ręce), potem zgłoszenie przestępstwa. Ten złomek wart jest może z 10zł, tyle za ile wyprodukowali go w CHRL.
Nie dyskutuje się o gustach, więc walory wizualne przedmiotu pominę, ale nie mogłeś sprawdzić choćby w necie jak naprawdę wygląda taki zegarek? No i pamiętać trzeba, że okazji nie ma, nawet na aukcjach... plask

:
Allegro często umywa ręce niestety, zależy im na kasie a czy ją mają od rzetelnego sprzedawcy czy od oszusta naciągacza to już ich niestety nie interesuje, przykładem sklepy z całymi listami negatywów, które w najlepsze dalej prosperują. facepalm facepalm facepalm

Swoją drogą dziwie się zakupom wartościowych przedmiotów od osób z kilkoma komentarzami, otrzymanymi najczęściej za jakieś bzdety albo kupno. :głową w mur: sorry.
Ja zanim od Rudolfa coś kupiłem, to przeorałem wszystkie posty na tym forum od a do zet, po nocach ślęczałem, czy aby dziury w całym nie znajdę :D - ale ja już taki nieufek jestem :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Cascabel 2015-04-05, 13:52, w całości zmieniany 3 razy
Drzewo bez korzenia daleko nie zajdzie
:
Cascabel, nie ufałeś Rudolfowi :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Sylwek
[Usunięty]
:
Dorian06 napisał/a:
Cascabel, nie ufałeś Rudolfowi :?:



fpysk temu kontrrewolucjoniście i wywrotowcowi za to...fpysk jak nic :złośliwiec:

:
Dorian06 napisał/a:
Cascabel, nie ufałeś Rudolfowi :?:


Wcale się nie dziwię .

Na innym forum kupiłem pewną rzecz od znanego, szanowanego i lubianego kumotra ( z typu jak u nas Alamo, Kaido itd. ) . Okazało się, że sprzedał mi rzecz z ewidentną wadą fabryczną a o reklamacji mowy nie ma. Koleś mieszka teraz w Norwegii i mogę mu skoczyć.

Niezbadane są wyroki boskie :)

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2015-04-08, 10:07, w całości zmieniany 1 raz
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Eustachy napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Cascabel, nie ufałeś Rudolfowi :?:


Wcale się nie dziwię .
...

Ja też nie. ;)
Przecież to pijak. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Uwielbiam was :))

Dementuję plotkę że mam w najbliższym czasie wyprowadzić się do Norwegii cool

Sylwek
[Usunięty]
:
Rudolf napisał/a:
......

Dementuję plotkę że mam w najbliższym czasie wyprowadzić się do Norwegii cool



Tiaaaa, [/i]Czerwononosy na bank leci do Finlandii jak już ...

Ostatnio zmieniony przez Sylwek 2015-04-08, 12:02, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.