G.Gerlach - Czołg Lekki 7TP
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
.. no właśnie jak widzicie to większość z tego typu modeli ma pilnik. Dlatego Czołg nie ma pilnika :-) Kto widział pilnik w czołgu w ogóle ? :D


Acha, za to w każdym czołgu jest fhooy elementów polerowanych i świecących się jak psu na wiosnę. :złośliwiec:

:
Oczywiście, to metafora farby odbijającej promieniowanie :D pifko

:
gryson napisał/a:
Fajny wyszedł. Tylko jak Maras go kupi to nam go tymi swoimi zdjęciami obrzydzi :złośliwiec: :D


Nie tym razem, teraz czas na innego co go wam obrzydzi :foch:

Niech FAZI kupnie, alibo Woytec ;)

:
kubedes napisał/a:
ALAMO napisał/a:
.. no właśnie jak widzicie to większość z tego typu modeli ma pilnik. Dlatego Czołg nie ma pilnika :-) Kto widział pilnik w czołgu w ogóle ? :D


Acha, za to w każdym czołgu jest fhooy elementów polerowanych i świecących się jak psu na wiosnę. :złośliwiec:


Żołnierz powinien świecić przykładem
Guziki w mundurze się powinny świecić
I buty również
Klamra od pasa chyba też
W tych, co wracały spod Berlina, świeciły się jeszcze zegarki na nadgarstkach, po jednym na rękę

:
ALAMO napisał/a:
Oczywiście, to metafora farby odbijającej promieniowanie :D pifko

To może dwie wersje? ;)
"Odbijającą promieniowanie" i z pilnikiem, całkiem wprost i zupełnie nie metaforycznie, nawiązującym do elementów segmentowych w czołgu - takich jak np gąsienice.

:
Maras napisał/a:
...Niech FAZI kupnie...

:shock: Prorok :?: :D ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
sam bym nabył, ale nie mogę więc liczę na Ciebie ;)

:
Maras napisał/a:

Niech FAZI kupnie, alibo Woytec ;)

Ja mam zakaz.
Taki osobisty autozakaz ale jednak :(

:
u mnie ten rok tez zakończony Karasiem i finito, nic ponad to hmmm "selavi"....

:
Nikt nie będzie kupywał ....i świąteczna obniżka cen! :popcorn: taaaaa ....poczekać trza

:
O to, to.
Weźmy na przetrzymanie ;) .

Antisocial and faceless...
:
A ile waży ta maszyna bojowa?

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
7 tonowy polski wazy 9,9 tony w pełnym ekwipunku :złośliwiec:

:
A same przyrządy pomiarowe? Ze szczególnym uwzględnieniem czasomierza pokładowego.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
To tajne...


... bo nie rozumiem pytania, waży ile waży, nikt go nie ważył :D

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2017-07-07, 23:05, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.