Co Ci ostatnio wpadło w oko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
mw75 napisał/a:
Mały mechanizm w wielkiej kopercie. Subtarczki wyszły jak dwa przepiórcze jaja posadzone na patelni do naleśników....


A ja bym chętnie do niego wrócił. Kolorystyka jest tak dobrana, że zegarek ma ogromny fun factor. Wiadomo, że oryginał nadrabia proporcjami, ale rozmiarowo niestety odpada. Imo warto spróbować.

bofff napisał/a:
ot i fotka


Te pandy wyglądały gorzej, przez kontrastowe subtarczki właśnie, w oryginalnej kolorystyce wyglądało to lepiej:



Słoniu napisał/a:
co po PRS516 zakupić...


No jak to co? :)) Stary Tissot na bazar i to poniżej na zamianę:





A jeszcze kilka pomysłów:

Christopher Ward C1000





Multifort Chrono





OSik chrono





SG M199s - prawdziwe fazy księżyca





Vicek



Chronoswiss Pacific





Chronoris



Fortisek



itd. ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, - X-Wind przez Strzałkę wrócił na listę - widzę, że muszę zakupić zegarki które za mną "chodziły". Mido byłoby dawno na liście ale imo ma lekko zaburzone proporcje. Znaczy ten wewnętrzny ring za duży - gdyby nie to to byłby mistrz! :głową w mur: OS w tej kolorystyce wymiata - ale cena też :oops: Fortis mnie nie rusza, tak samo jak Ward. Chronoris za mały - tylko LE mi się podoba. Chronoswiss nie gupi pifko

[ Dodano: 2015-11-07, 22:59 ]
Podsumowując: X-wind jest na liście - OS też. Mido muszę wcześniej na żywo zobaczyć :)

:
ja tu widzę wszystko nieźle przemyślane :))
Oris wygląda na niezłego klocka
a cena za M199s fiu fiu

:
Słoniu napisał/a:
Iks, - X-Wind przez Strzałkę wrócił na listę - widzę, że muszę zakupić zegarki które za mną "chodziły".


Jakbyś się jeszcze otworzył na kwarce, to bym Ci podrzucił ze 3 razy tyle opcji ;) :)) Też lubię chrono tylko w moim racjonalnym budżecie nic nie ma ciekawego hmmm

Z mechaników jeszcze taka, w tej wersji stosunkowo rzadko spotykana, ale imo ekstra zegar, no i kosztuje +/- tyle co kwarcyk:





Długo ją mam w obserwowanych i niedługo wreszcie klikam, mogę podesłać do testów jak już się nacieszę ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:

Długo ją mam w obserwowanych i niedługo wreszcie klikam, mogę podesłać do testów jak już się nacieszę ;)


A wiesz, że chyba się skuszę :) Wiele razy na zlotach oglądałem i faktycznie to fajny zegar jest :)

:
Mam czarną. I ma dożywocie ;) .

Antisocial and faceless...
:
A taka reedycja.



Ostatnio zmieniony przez satanic666 2015-11-08, 09:38, w całości zmieniany 1 raz
:
satanic666 napisał/a:
A taka reedycja.

Obrazek
Obrazek


..........świetny jest, cena :(

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Słoniu napisał/a:

Podsumowując: X-wind jest na liście - OS też. Mido muszę wcześniej na żywo zobaczyć :)


Słoniu, a może którąś Fiytę?




















Jest jeszcze trzecia fajna, ta w kolorach Marsa ale to może pokaże ktoś, kto ma.
Było nie było, ciekawe zegarki i mocno niszowe, kogoś z takim na łapie możesz spotkać co najwyżej na zlocie ;)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2015-11-08, 11:36, w całości zmieniany 1 raz
:

:
satanic666 napisał/a:
A taka reedycja.

Obrazek
Obrazek


Nawet fajne.

Gb.

:

:głową w mur:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Woytec napisał/a:
Słoniu napisał/a:

Podsumowując: X-wind jest na liście - OS też. Mido muszę wcześniej na żywo zobaczyć :)


Słoniu, a może którąś Fiytę?


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



Jest jeszcze trzecia fajna, ta w kolorach Marsa ale to może pokaże ktoś, kto ma.
Było nie było, ciekawe zegarki i mocno niszowe, kogoś z takim na łapie możesz spotkać co najwyżej na zlocie ;)



Myślałem też o nich ale chyba nie do końca mi siadły... Musiałbym na żywo zobaczyć hmmm

:
Proszeee




Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2015-11-08, 19:09, w całości zmieniany 1 raz
:
A może by sobie złożyć jeszcze jedną hmmm




Ostatnio zmieniony przez satanic666 2015-11-09, 13:29, w całości zmieniany 2 razy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.