Okazje cenowe - warte uwagi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
gryson, masz rację :) Dlatego ja jeszcze nic u niego nie kupiłem bo słyszałem o tym, że fizycznie nie ma zegarków na stanie co jednak jest trochę dziwne. Myślę, że po prostu nie ma tyle kasy żeby ją zablokować płacąc za zegarki w zibi i dlatego zamawia co kilka dni zegarki.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ale to mógłby uprzedzić, choćby podając w warunkach zakupu, że dostawa potrwa powiedzmy tydzień. Wtedy kupujący wiedziałby na czym stoi, albo się zdecydował na zakup albo nie. A tak to wygląda jak oszukiwanie klientów, bo handluje towarem, którego nie ma. Trudno, poczekamy do jutra :popcorn:

A w ogóle to wszystko Twoja wina, boś mi tu przed oczami szpanował tym zegarkiem i smaka na niego narobił :foch:

Ostatnio zmieniony przez gryson 2015-03-31, 18:45, w całości zmieniany 1 raz
:
No wiem, że moja wina ale to jest najczęściej noszony przeze mnie zegarek.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Może nie wielka okazja ale trudno dostępny Poseidon na zatoce się pojawił

http://www.ebay.com/itm/O...=item4ae7129950

:
A na kizi rano był Orient Saturation czarny za 1750 zł. Tylko o 6 nie miałby kto mi podbić ;)

http://zegarkiclub.pl/for...iver/?hl=orient

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Cena bardzo dobra, trudno kupić taniej.

:
Za 1750 to chyba długo nie polezał :P

Sam bym wziął, chociaż bardziej na białego sie ślinię...

:
Leży cały czas, także masz szansę ;)

:
ale zdjecia fatalne hmmm

beceen | ***** ***
:
satanic666 napisał/a:
Leży cały czas, także masz szansę ;)


I po co ja tutaj wchodzę :/ :P

Ostatnio zmieniony przez Machu 2015-04-01, 18:28, w całości zmieniany 1 raz
:
Machu, kupiłeś? Jeśli tak to będziesz bardzo zadowolony, chyba że sam zegarek jest zmęczony życiem.

:
Mariusz, nie kupiłem- aktualnie brak kasy więc musiałbym jakieś 2 inne zegarki sprzedać a nie chcę ;)

:
Skąd: Suwałki

To wszystko tłumaczy - teraz na wschodnie rubieże wszystko wolniej idzie... ;)

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
:
Ksześ napisał/a:
Skąd: Suwałki

To wszystko tłumaczy - teraz na wschodnie rubieże wszystko wolniej idzie... ;)


Masz na myślę mój problem ze sprzedawcą seqndus? Widocznie masz rację, bo zegarka nadal nie mam, wystawiłem negatywa sprzedawcy i będę omijał go szerokim łukiem, co radzę każdemu. Nie polecam - szkoda waszych nerwów, niepoważna firma. Ciekawe kiedy dostanę zwrot kasy :/

:
gryson, z negatywem trzeba było poczekać do zwrotu kasy.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.