Mniejszy G-shock
Odpowiedz do tematu

: Mniejszy G-shock
Panowie podrzućcie coś, ja się mało znam. hmmm ;)

Taki jakiś na nadgarstek 17cm, więc kobyły odpadają. Solar i radio są fajne, ale to zwykły pic na wodę, żaden zegarek nie wytrzyma u mnie do zmiany baterii, a kwarcowe mechanizmy robią po kilka sekund na miesiąc bez żadnej wymyślnej synchronizacji. :złośliwiec:

Budżet... ja wiem, 500zł?

Gulfman mi się nie podoba wizualnie, Riseman jest za drogi. Ten z tymi czterema śrubkami na bezelu, nie pamiętam symbolu, też jest okropny. Nowego muda miałem, bez szału. Vibrator był fajny, ale ileż można... :D

Jakiś pomysł? :))

Ostatnio zmieniony przez maciek 2015-03-16, 09:58, w całości zmieniany 1 raz
:
GW-M5610

GW-M850

AWG-M100


Po taniości:
DW-5600

G-7710

G-9000

AW-590

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2015-03-16, 10:49, w całości zmieniany 5 razy
:
m.aciek napisał/a:
Gulfman mi się nie podoba wizualnie

:facepalm: kuwa, najładniejszy mały G :twisted:

Men in Smoky Gray https://youtu.be/ycfxCs2hYYU



albo Men in Military Colors https://youtu.be/Ko8nr5TaBKM



poza tym, to patrząc co wymieniłeś (i jesteś na nie) to z małych oprócz kostki (i jej wariantów) pokazanej przez tomaliusza, zostały Ci juz tylko Baby-G :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2015-03-16, 10:57, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek...............fajny pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Cytat:
poza tym, to patrząc co wymieniłeś (i jesteś na nie) to z małych oprócz kostki (i jej wariantów) pokazanej przez tomaliusza, zostały Ci juz tylko Baby-G :złośliwiec:


Albo to :P

http://casio.zibi.pl/nowa...sji-dla-kobiet/

:
U mnie 16.5 no może mniej i Mudman G-9000-8V leży super, choć teraz już w czarnej kopercie

:
Wszystkie podane wyżej nudne jak flaki z olejem :))
Żartuję ale IMO najciekawszy jest Gulfman.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ja tam sobie podmieniłem koperty kiedyś i mam tak


:
Tego GW-M5610 też widziałem na alle, całkiem fajny. hmmm

Gulfa zwykłego mierzyłem parę dni temu. Na żywca cienias jednak. ;) Taki trochę pseudo G dla gimnazjalisty. :złośliwiec:

No i stary mudman.... hmmm . Może w jakiejś fajnej wersji kolorystycznej? Byłoby tanio i nieźle całkiem chyba. :popcorn:

:
m.aciek napisał/a:
Gulfa zwykłego mierzyłem parę dni temu. Na żywca cienias jednak. ;) Taki trochę pseudo G dla gimnazjalisty. :złośliwiec:

Golduś czekaj na mię z ripostą, lece po popcorn :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
O, na przykład taki g-9000r:



Podoba mnię się. :popcorn:

:
i na wyświetlaczu jest siekierka strażacka :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
i na wyświetlaczu jest siekierka strażacka :)


W końcu to wersja "Rescue". :))

:
ale jest też w Gulfmanie strażackim :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
m.aciek napisał/a:
O, na przykład taki g-9000r:

Obrazek

Podoba mnię się. :popcorn:


I ten jest fajny tylko ciężko dostępny. Ratler go ma.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.