G-Shock. Udawane GA-100?
Odpowiedz do tematu

: G-Shock. Udawane GA-100?
Wydaje mi się, że napisy G-SHOCK, jak i PROTECTION powinny być białe. Dodatkowo nad PROTECTION chyba powinien być mały czerwony paseczek (taki sam jak po bokach i na górze), a nad nim napis shock resist. Jak uważacie?
GA-100

Ostatnio zmieniony przez 65XE 2015-03-01, 17:17, w całości zmieniany 3 razy
:
link nie działa

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Teraz powinien już działać.

Na każdym szczycie jaki zdobędziesz znajdziesz mnie, jedzącego Twoje kanapki.
:
Jeśli oferta jest z OLX to w ciemno można stawiać, że podróba ;)
Ten tylko to potwierdza.

:
podróba

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Rozkminiasz napisy czy białe czy siakie a po całości widać że to kupa :P

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Dla kogo widać, dla tego widać. Dla laików, takich jak mua nie wszystko jest oczywiste na pierwszy rzut oka. Ja nabrałem podejrzeń z powodu niskiej ceny i faktycznie nieciekawego (taniego wg mojej subiektywnej oceny) wyglądu. Znalazłem więc zdjęcie na google i zacząłem porównywać. Jako, że nie mam wiedzy (na razie), to moimi podejrzeniami podzieliłem się z Wami.

Na każdym szczycie jaki zdobędziesz znajdziesz mnie, jedzącego Twoje kanapki.
:
65XE, Luz Kumotrze :)
To wyższy poziom hejtu :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
65XE, jak kolega pisze luz :) Nawet nie patrz na Olx. Allegro BigBen, Sequnds i jak nie przeszkadza brak gwarancji zibi to Daymon Trade. Fakt, że może gwarancja to problem ale ja kupiłem u niego np. GDF-100 za trochę ponad 400 zł a wszędzie były po 600 zł. Zresztą kilka zakupów było :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ale ja jestem luźny jak gumka w majtach ;) Panowie bierzcie poprawkę na moje rozwlekłe opisywanie tematu, który da się po żołniersku opisać w trzech słowach. Co ja będę Was i siebie oszukiwał? W temacie zegarkowym póki co ciągle mega lama jestem. Niczym dziecko we mgle więc traktując Was jak "mądrzejszych starszych braci" i pytam o wszystko, niekiedy pewnie o oczywiste oczywistości cytując klasyka :) Za ewentualne podszczypywania się absolutnie nie gniewam :)
Póki odpisujecie na moje kocopoły jestem happy.

pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.