Radiołaz Vodomir
Odpowiedz do tematu

: Radiołaz Vodomir
Czas coś opublikować oprócz powitania :))

Powoli i nieśmiało realizuje się mój pierwszy projekt. Czym jest inspirowany, myślę że tytuł wyjaśnia wystarczająco.
Do tej pory kolekcjonuję części składowe. Zegarek dawca Mołnia, koperta Radiomir homage, wskazówki od Vodołaza, no i polerowana klamra 22mm.



Tarcza z drukarki. Tak dla przymiarek.



No i pierwsze nadruki na aluminium.



Niestety, źle dobrałem grubości linii. Tak więc tą operację będę musiał powtórzyć. Z czarnej subsekundy rezygnuję.
W sumie jest to dolna warstwa kanapki. Górna będzie palona laserem.

:
Powiem Ci, że fajnie się to zapowiada! pifko
Taka panda z podbitym okiem. Mam nadzieje, że niedługo podzielisz się z nami "kanapką" ;)

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
No taka Pnado-cyklop. W zasadzie jak w oryginalnym Vodołazie.

Najlepsze w tym nadruku na aluminiowej powlekanej płycie jest to, że jest niemal identyczna jak porcelana. Spokojnie można zrobić niezły projekt za kilkanaście złotych.

:
Cytat:
W sumie jest to dolna warstwa kanapki. Górna będzie palona laserem.


do tych technologii masz jakiś szerszy dostęp?

:
Niestety nie. Wstępnie wysłałem wektorowy projekt do pobliskiego zakładu palącego właśnie w cienkich blachach i ponoć są w stanie wykonać.
Góra będzie cięta z blachy mosiężnej 0.4mm
Dół to nadruk na aluminium 0.5mm

Jedna i drugą blachę, będę musiał nieco odchudzić przed zmontowaniem tego w całość.

:
Fajnie się zapowiada pifko
Pierwsza wersja mi się widzi.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
Pierwsza wersja mi się widzi.


Bo finalnie, tak właśnie tarcza będzie wyglądała.
W górnej warstwie kanapki w miejscu subsekundy będzie otwór. Dla tego właśnie muszę zrobić nadruk podziałki na dolnej warstwie.

:
Lewy napisał/a:
jimmy napisał/a:
Pierwsza wersja mi się widzi.


Bo finalnie, tak właśnie tarcza będzie wyglądała.
W górnej warstwie kanapki w miejscu subsekundy będzie otwór. Dla tego właśnie muszę zrobić nadruk podziałki na dolnej warstwie.


.........mea culpa :oops:
.............ale parę ładnych godzin przy kompie................i myślenie wyłączone

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
No, nooo!
Zapowiada się miodnie!

:
Zapowiada się świetnie. Kibicuję!

:
Pierwsza próba wyszła nędznie. Nie wszystko się wypaliło.
Jest jednak potencjał. Jestem dobrej myśli. Za kilka dni druga wersja.


:
Jak wszystko się wypali to będzie miazga! pifko

:
.........oko można już zawiesić pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Już teraz zazdroszczę :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.