Wybór zegarka wakacyjnego
Odpowiedz do tematu

Darecki
[Usunięty]
:
Jak się bierze pod rozwagę coraz to więcej zegarików to potem głowa boli bo nie wiadomo, który wybrać :sad: ale wierzę, że Ci się coś uda fajnego ustrzelić ... ja na Twoim miejscu bym brał mechanika :wink:

:
To łocz z czujnikiem głębokości. Bajerów ma sporo, to taki mały komputer dla nurka. I to mnie powstrzymało przed zakupem. Pomyślałem, że mógłbym z tym śmiesznie np. w tramwaju albo Złotych Tarasach wyglądać :lol: :lol: :lol:
Darecki napisał/a:
Jak się bierze pod rozwagę coraz to więcej zegarików to potem głowa boli bo nie wiadomo, który wybrać :sad: ale wierzę, że Ci się coś uda fajnego ustrzelić ... ja na Twoim miejscu bym brał mechanika :wink:

Mechanik odpada - roweru i piłki by nie wytrzymał.
Telekom napisał/a:
Ależ ten Citizen świetnie wygląda!
A co to za turbina? :) Jakiś barometr czy czujnik głębokości?

Citizen Promaster Scuba Diver 200M Watch JP1060-01Y
# Professional Diver's Watch
# Luminous Hands & Markers
# Stainless Steel Case
# 200m Water Resist
# Screw Down Crown
# Hardlex Crystal
# Rotatable Bezel
# Citizen Rubber Strap
# Log Memo (4 Dives)
# Maximum Depth Indicator
# Dive Time (Up To 100 Minutes)
# Depth Meter (1m-80m/4ft-260ft In 0.1m/1ft unit)
# Temperature Measurement (-5°C - +40°C In 0.1°C Unit)
# Rapid Ascent Warning
# Low Battery Warning Function
# Size of Case: 47mm Width

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-04-29, 18:44, w całości zmieniany 2 razy
:
Zaluj !
Citek komputerek nurkowy bardzo zacny i jeszcze wyglada jak zegarek a nie jak komorka pomieszana z zegarkiem z wielkim paskiem (owszem przydatne do nurkowania full opca z graficznym wykresem nurkown pelny dive log , gps itp itd ) Citek zachowal rozmiary nawet do noszenia na codzien imho

:
Żałuję jak ch....., jakby mi nie podszedł - sprzedałbym bez problemu. Chodzą powyżej $200. Ale stało się, kolejna aukcja kończy się za 5 dni i już pewnie takiej ceny nie będzie.

:
to pozostaje polować dalej :mrgreen:

a tak poza tym to mnie ten citek chyba mi nie podchodzi :razz:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Momentum dużo fajniejsze, na moje oko.
O Citku nie będę się lepiej wyrażał - lubię duże cykacze, ale to już przerost formy dla mnie.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
I jak? Stanęło na Momentum? :grin:

:
Wczoraj w nocy kupiłem :lol: . Nie, to nie Momentum :cry: . Jak się tak w niego wpatrywałem i szukałem alternatywy - przestał mi sie podobać jego zmatowiony bezel :cry: . Jak nowy nabytek przyleci z zamorskich krajów - będę się chwalił. Znalazłem zegarek, którego realne (nie sklepowe) zdjęcia w necie mnie urzekły. Jak w realu mi się nie spodoba - imo sprzedam bez problemów. Ma typowo sportowy charakter, a o taki mi chodziło. Na razie spuszczam zasłonę milczenia.
Ale Momentuma jeszcze kupię. Kiedyś ....

Blaz
[Usunięty]
:
O! Niespodzianka będzie! :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-04-30, 21:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Powiedz chociaż Tomek, czy marka znana, czy jakiś tajemniczy producent :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
W takim budżecie i przy tych założeniach ciężko coś upolować. Imo udało się. Teraz pozostaje mi tylko czekać. A Momentuma, jak dobrze pójdzie, kupię za dwa-trzy tygodnie :grin: . Jestem chory, jestem chory i uzależniony .... :sad: :sad: :sad: :wink: :razz: :grin:
bow napisał/a:
Powiedz chociaż Tomek, czy marka znana, czy jakiś tajemniczy producent :)

Znana, ale nie słis kłality :lol: Japan kłality.

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-04-30, 21:57, w całości zmieniany 2 razy
:
Hhhhhhhhhhmmmmmmmmm, to zupełnie nie mam pojęcia co to może być :D

Skoro kumotr Tomek dokonał już jedynie słusznego wyboru, to ja bym miał prośbę do zacnego grona.

Nie chcę zakładać nowego tematu, a chodzi mi po głowie jakaś wakacyjna pomarańczka. Najprościej byłoby nabyć pomarańczowego Rekina, ale to jest pójście na łatwiznę.

W WishLiście zarzuciłem Ocean Planet - i to kusząca propozycja, ale zdecydowanie za drogo.

Jestem gotowy poruszać się w obszarze 3 Parnisów.

Aha!!! Mi się marzy marka unikatowa, której na łapie na plaży nie zobaczę (stąd Benek czy O&W tak mi się podobają).
Co proponujecie, drogie kumoterstwo?

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
To zanabądź na Jebaju Big Mako - ok. 550zł z wysyłką. Jeśli to może być automat... Co prawda nie unikatowa, ale "będzieszpanzadowolony" :grin:
Albo taki .... (zdjęcie Blaza) Tauchmeister


Blaz
[Usunięty]
:
Nie moje. :grin: Wyszukane tylko przeze mnie w Internecie. :mrgreen:

:
Mako to zacny zegar, ale "pospolity".

Tauch już lepiej, ale przynajmniej ten model jest zbyt masywny. Mi się podoba dużo na średnicy, ale na grubości to zdecydowanie niekoniecznie.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.