Wybór zegarka wakacyjnego
Odpowiedz do tematu

:
Jak na moje oko to na jebaju jest kilka/kilkanascie Sea Dragonów od Zodiaca - czerwony, niebieski, pomaranczowy, brazowy, żółty itp - spelniaja kazde wymagania z poczatku postu - nie wiem co sie zastanawiasz:-)

:
Sea Dragon mi się niezbyt podoba. Wiem, marudny jestem :cry: Na razie wygrywa Momentum Storm II.

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-04-27, 09:12, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
spełnia wszystkie warunki... :wink: wakacyjnie, to dla mnie bomba:






Ostatnio zmieniony przez maciek 2010-04-27, 10:18, w całości zmieniany 2 razy
:
Wiem, że się narażam, ale Seiko to zdecydowanie nie moja bajka :sad: :razz: :lol: . Jakoś nie darzę sympatią tej marki. Być może dlatego, że jest tak wręcz "nachalnie" :wink: lansowana na wszystkich forach. Pewnie potrzebna mi terapia :sad: , albo łazanki :lol: lub kawa z wkładką :razz: . Trudno ...

maciek
[Usunięty]
:
TomekR napisał/a:
Wiem, że się narażam, ale Seiko to zdecydowanie nie moja bajka :sad: :razz: :lol: . Jakoś nie darzę sympatią tej marki. Być może dlatego, że jest tak wręcz "nachalnie" :wink: lansowana na wszystkich forach. Pewnie potrzebna mi terapia :sad: , albo łazanki :lol: lub kawa z wkładką :razz: . Trudno ...


ale że jest niefajny to nie powiedziałeś... :wink:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2010-04-27, 19:12, w całości zmieniany 1 raz
:
No jakoś do mnie nie przemawia. Przede wszystkim mocowanie paska, kolor tarczy, wskazówki. Ale dziękuję za propozycję.

:
To może coś takiego:
10 ATM 299zł.






:
TomekR napisał/a:
Najbardziej, obok Storma II, ciągnie mnie do tego Citka ...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Mnie też ten Citek najbardziej wpadł w oko :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
TomekR napisał/a:
Wiem, że się narażam, ale Seiko to zdecydowanie nie moja bajka :sad: :razz: :lol: . Jakoś nie darzę sympatią tej marki. Być może dlatego, że jest tak wręcz "nachalnie" :wink: lansowana na wszystkich forach. Pewnie potrzebna mi terapia :sad: , albo łazanki :lol: lub kawa z wkładką :razz: . Trudno ...

......

Arek
[Usunięty]
:
Ten Fossil co Kuba pokazał jest bardzo fajny, ale pomarańczowy. Jak dla mnie świetny zegarek wakacyjny, ale duży :???: koło 44mm

:
Oglądałem te Fossile parę dni temu na "żywca", zupełnie niegłupie sikorki. Nawet się przymierzałem, ale zanabywam cóś innego, niedługo pokażę.

:
A co sądzicie o tych Citizenach ?

CITIZEN ECO-DRIVE CHRONO AT0608-13L



CITIZEN ECO-DRIVE CHRONO AT0609-02E



Citizen Men ECO-DRIVE Chronograph AT0851-07E



Citizen Men ECO-DRIVE Chronograph AT0851-23W



CITIZEN TITANIUM ECO DRIVE CHRONOGRAPH 660FT (200m) AT0660-13E
słyszałem, że tytan w Citkach jest kiepskiej jakości i szybko się rysuje


Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-04-28, 02:10, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
jak dla mnie trochę przekombinowane... :mrgreen:

Arek
[Usunięty]
:
Jaro a gdzie je oglądałeś???

:
kuba-hxc napisał/a:

...a jest taki pomarańczowy, bo byłby nawet do przyjęcia

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.