na siłkę
Odpowiedz do tematu

: na siłkę
potrzebuje do mierzenie przerw między ćwiczeniami -no dobra to pretekst :)) , którą wersję:

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
:
Ten.

http://www.crazytime.pl/p...S810WC-3AV.html

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
olek, mialem go. W ocenie koncowej 6/10. Klamerke wymien od razu, bo w komplecie plastikowa.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
Szymon
[Usunięty]
:
Ja tam na siłce używam GW-5600 i jest super ;)


A jak chcesz typowego siłkowego to musowo biały :złośliwiec:

:
na siłkę to budżetowo jakąś sigmę, ja sobie nie wyobrażam ćwiczyć z takim klockiem na łapie :))

:
Weź bialy albo turkus. Po siłowym treningu będziesz miał jeszcze szybkosciowy spod prysznica :))

Wojtek
:
te 3 ostatnie tzn biały, turkusowy i czerwny są lakierowane

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
Szymon
[Usunięty]
:
olek napisał/a:
te 3 ostatnie tzn biały, turkusowy i czerwny są lakierowane


to to jeszcze lepiej!
+5kg do rekodru na klatę :))

:
eeeeeeeeeeee :))

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
Szymon
[Usunięty]
:
olek napisał/a:
eeeeeeeeeeee :))


A tak zupełnie serio, to brałbym czarniawego albo ciemny niebieski (w każdym przypadku matowy).

:
Ja też na siłkę popylam i kupiłem sobie zegarek do sportu. Zamiast postawić na wytrzymałość postawiłem na rozmiar i założenie, że jak coś jest super małe, to nie będę nim w nic uderzał. Kupiłem Casio W-59, kosztuje 1/5 g-shocka i jest tak mały, że zlewa się z paskiem



Chodzę w nim po domu, parę razy już w nim spałem, bo zapomniałem zdjąć. Jak chodzę po domu i widzę leżący na biurku zegarek to łapię za niego, chce założyć, ale okazuje się, że mam już na ręce tego casioka. Super jest.

:
Generalnie wg. mnie wybrane przez Ciebie zegarki nie będą praktyczne, gdyż nie mają odliczania interwałowego (2 timery naprzemiennie, tzw. tabata)
Takie odliczanie ma np G7700/G7710 - sam używam :złośliwiec:
...ale jeszcze kilka innych modeli.

Jeszcze jedna uwaga z mojej strony - nie brałbym białego, bardzo szybko się podobno brudzą, chyba, że Twoja wizja stylówki na siłkę bezkompromisowo uwzględnia tego typu akcenty;)

Szymon
[Usunięty]
:
bunclock,

Na siłkę wystarczy zwykły timer i sobie poradzisz - interwały nie są konieczne.
A jeśli Olek chce po prostu mieć na czym godzinę sprawdzić na siłowni, to już w ogóle timer też zbędny jest ;)

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2015-02-05, 13:40, w całości zmieniany 1 raz
:
Tylko "terrorysta" ... inne, większe, i praktycznie każdy "G" IMHO mogą być niebezpieczne.


InfectedControl a.k.a. Dawid
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.