Zaczynamy i witamy
Odpowiedz do tematu

:
Santino napisał/a:
Tak szczeliłem ;)

jeżu naprawdę szczeliłeś ?

:
daiba, cześć ;) pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
daiba, cześć ;) pifko


Cześć Doruś, jak ręka ?

:
cześć Daras pifko

:
Maras napisał/a:
cześć Daras pifko


cześć Marku zegarku ;)

:
daiba napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
daiba, cześć ;) pifko


Cześć Doruś, jak ręka ?

Nadal złamana. :wkurzony: :wkurzony: :wkurzony: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Nadal złamana.

:shock: :shock: :shock:

:
Santino napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Nadal złamana.

:shock: :shock: :shock:

Młody to zdziwiony. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Santino napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Nadal złamana.

:shock: :shock: :shock:

Młody to zdziwiony. :))


Stary to dociekliwy, a nie symulujesz ? ;)
Nasz Dochtor od hydraulicznych dolegliwości , ale na zlocie zaraz symulanta wykryje, także masz rację , lepiej zostań w chałupie. :))

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2017-09-09, 13:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Jacobi, rtg nie kłamie. ;)
I chodzę cały czas do fabryki. :(

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2017-09-09, 14:12, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
krzewyozdobne witaj , może być ciekawie pifko ; przepraszam za Dorusia nieuważnego ;)

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
daiba, jak się w chodzi do kogoś to się wita. A jak się nieznajomym to się przedstawia. I tylko tych witam. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
daiba, jak się w chodzi do kogoś to się wita. A jak się nieznajomym to się przedstawia. I tylko tych witam. :))



niby wiem ale , przeczytaj swój post ;) ;) ;) , a znaczy jak ktoś tak całkiem przypadkiem do Ciebie wejdzie to go psami poszczujesz i nie przywitasz :)) ja powiem dzień dobry - kogo
szukasz? pifko

Doruś , spoko tak se zaspamowałem

:
daiba, nie mam psa. ;)
A spam to dobra rzecz. :))
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.