Zaczynamy i witamy
Odpowiedz do tematu

:
Witam wszystkich. To moje drugie podejście do forum - pierwszy raz zarejestrowałem się jeszcze na china watches w 2010 roku, ale że więcej czytałem niż pisałem to konto zostało usunięte. Na swoje usprawiedliwienie mogę jednak powiedzieć, że byłem wówczas studenciakiem i nie za bardzo mogłem wygospodarować fundusze na zegarki. A samo oglądanie bez posiadania po jakimś czasie nudzi. Teraz sprawy mają się zgoła inaczej, więc można będzie trochę podziałać w temacie. Pozdrawiam

:
nomad, witaj ponownie pifko

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2016-11-27, 17:37, w całości zmieniany 1 raz
:
nomad - Czołem i cześć :!: pifko

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2016-11-28, 00:00, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
nomad, cześć 🙋 ;)
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
nomad, witaj na forum pifko

:
Witam wszystkich :) , a zwłaszcza miłośników Seiko ;) Obecny cel to Sumo w kolorze blue

:
Macmac, siemasz :))

:
Macmac, cześć 🙋 ;)
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Macmac - Czołem i cześć :!:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
nomad, Macmac, powitawszy! pifko

:
Macmac, witaj pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Dobry wieczór wszystkim!
Zegarki zbieram od 6 lat - zaczęło się kiedy to od Ojca dostałem na urodziny automatycznego orienta. W dniu dzisiejszym na biurku leży mi kiść vintage'ów (cymy, enicary, doxy, marviny etc.) Pałam miłością do marek niszowych, szczególnie jeśli oferowały one werki na wysokim poziomie - kiedy mogę, celuję w inhouse'y.
Próbowałem też zorganizować sobie niewielki warsztacik zegarmistrzowski i metodą prób i błędów nauczyć się czegoś z Podwapińskim na kolanach. Kilka poljotów poległo, jednak czynię w tej materii postępy i przestałem psuć już proste werki.
Ostatnio przekonałem się do pasówek - chyba zacznę kupować niechciane mechanizmy i montować jakieś koszmarki samodzielnie.
Pozdrawiam serdecznie - postaram się udzielać twórczo i czymś ciekawym dzielić się.
Michał

Pasówki - będące ratowaniem niechcianych, zapomnianych werków - to tchnięcie nowego życia w weterana odmierzania czasu.
:
DukeNukem1977, cześć pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
DukeNukem1977, cześć. ;)
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
DukeNukem1977, witaj pifko

Pozdrawiam,
Wojtek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.