Zaczynamy i witamy
Odpowiedz do tematu

:
Siema!

Skate or die!
:
Marcin_35, witaj na forum :)

:
Witam wszystkich, dzięki za przyjęcie - szczególne podziękowania dla Bronka, który wskazał mi tę skarbnicę wiedzy i pomógł w problemach przy rejestracji ;) A teraz lecę pokopać w postach!

:
ChrisVane, cześć ;)
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dobry wieczór koledzy cool

:
Jackk, cześć ;)
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Witam wszystkich, dzięki tym wszystkim, którzy wskazali drogę do skutecznej rejestracji! ;) Całkiem niedawno zacząłem przygodę z poznawaniem werków, rozkręcaniem, czyszczeniem i składaniem... i wtedy przyszła myśl: "ile trzeba się namęczyć, ile natrudzić, żeby coś spaskudzić" :)) ... Wielki "szacun" dla wszystkich zegarmistrzów!!!

amfibia
:
amfibia65, cześć ;)
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
No, to pełne zanurzenie pifko

amfibia
:
Próbowałem się zarejestrować rok temu... 2 lata temu itd... Imię Mickiewicza nadal nie chciało wejść nawet kilka dni temu, ale tym razem poprosiłem o konkretną podpowiedź wujka google "czwarty wymiar - popsuta rejestracja". Kto jak kto ale ten wujek zawsze zna odpowiedź i oto jestem :D

Cześć i czołem!



ps Myślę, że wiele osób mniej zdesperowanych niż ja poddaje się po kilku próbach rejestracji :(

:
tak czy inaczej witamy i do działania na forum zapraszamy :)) pifko

:
Tak, tak. Witaj, szpadelki czekają!

:
fuzbal napisał/a:
Próbowałem się zarejestrować rok temu... 2 lata temu itd... Imię Mickiewicza nadal nie chciało wejść nawet kilka dni temu, ale tym razem poprosiłem o konkretną podpowiedź wujka google "czwarty wymiar - popsuta rejestracja". Kto jak kto ale ten wujek zawsze zna odpowiedź i oto jestem :D

Cześć i czołem!



ps Myślę, że wiele osób mniej zdesperowanych niż ja poddaje się po kilku próbach rejestracji :(



pytania są łatwe, tylko procedura przejścia lichutka, bo nie mówią ci wpisz to czy tamto, nie wpiszesz daty urodzenia- odpowiedź zła - nie masz zaznaczonych pół do wypełnienia ,
pewnie chcą tylko doświadczonych userów , choć z drugiej strony może ktoś w jasnej ...
pisał tę procedurę ;) witam kolegę po "przejściach" ;)

:
fuzbal, cześć ;)
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.