Zaczynamy i witamy
Odpowiedz do tematu

:
pawelsk, cześć ;)
pifko


infectedcontrol, a o pifko zapomniałeś :?: :P

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
pawelsk, witaj i o dalszą drogę pytaj ;)

:
watchmaniac Cześć

:
Cześć!! Chciałbym się przywitać na nowym forum. Zalogowałem się do was gdyż jestem fanem zegarków i teraz szukam pomocy przy kolejnym projekcie :)) Zajrzyjcie do "koledzy, pomóżcie" bo będę prosił Was o radę :D

[ Dodano: 2015-02-09, 10:07 ]
Cześć!! Chciałbym się przywitać na nowym forum. Zalogowałem się do was gdyż jestem fanem zegarków i teraz szukam pomocy przy kolejnym projekcie :)) Zajrzyjcie do "koledzy, pomóżcie" bo będę prosił Was o radę :D

:
.
AreN, cześć ;)
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Cześć

:
Lyserg, cześć ;)
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Cześć! Forum czytam już kawał czasu (ok. 3 lat), ale dopiero teraz postanowiłem się zalogować. Kilka zegarków mam, kilka kupiłem dzięki lekturze tego zacnego forum, kilka zamierzam jeszcze kupić. Na początek chyba tyle. :-)

:
TeKaeN, cześć ;)
pifko






http://www.czwarty-wymiar...8156&start=2325

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
pawelsk, AreN, Lyserg, TeKaeN, cześć :)

:
TeKaeN, Witaj pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Witajcie pifko

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
dzień dobry Państwu :złośliwiec: :P ;)

:
arecki, witaj :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.