Szybkie pytanie - szybka odpowiedź
Odpowiedz do tematu

:
Ja też mam jedno:

Czy pasek nato można 'bezpiecznie' skrócić odcinajac część i opalając brzeg np. nad kuchenką :?:

:
Możesz się poparzyć przy tym opalaniu :D
Zatem to nie jest bezpieczne ;)

:
Spoko, udało się- jutro pokażę to ustrojstwo :))

:
Tu znalazłem poradnik jak można nosić nato na różne sposoby:
nato, różne style
Sam nie wpadłem, że można tak zakładać końcówkę.

Tutaj filmik jak skrócić nato, w skrócie dwie monety, coś do złapania i ogień:
How to shorten nato strap

:
W tym przypadku tylko skrócenie miało sens, bo poza drugą szlufkę wystawało mi jakieś 2 cm paska- zawinięte nie trzymało się, a zostawione luzem wyglądało takse ;) Obciąłem około centymetra i jest w sam raz :))

:
podbije nowym pytaniem.
Da się założyć bez przeróbek mechanizmu tarczę kanapkę do Miyoty 8215? Czy może się okazać, że wskazówki będą ocierać o tarczę? (tę chciałbym zrobić sam/zlecić wykonanie.)

Ostatnio zmieniony przez rmaya 2015-02-20, 20:39, w całości zmieniany 1 raz
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Ciężko sensownie odpowiedzieć.
Jak zrobisz tę kanapkę takiej samej grubości jak oryginalna, to nie będzie problemu ;)

A jak grubszą, to raz, że może nie wejś w kopertę, a dwa, że wskazówek może nie będziesz mógł zamontować.

:
Panowie da radę gdzieś kupić gumę ala ISO w normalniejszej cenie niż ISO :D 24mm pomarańczową (najlepiej z klamerką w czarnym PVD ale to nie mus) benarusy wyprzedane, obris i borelias maks 22mm ktoś coś?

pifko

:
Też chętnie poznałbym takie miejsce :))

:
Śrubka do mocowania paska w kopercie do Orsy Sea Angler od zaraz potrzebna :głową w mur: :głową w mur: :popcorn:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Pokaż te dziure... :złośliwiec:

:
Kuuufaaa :!: Nawet mi się nie chce do pudła sięgać :evil: :(

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ślij do mnie, modeliną sobie zalepię i będę nosił z dumą cool

:
podbiję sobie :popcorn:

Charlie napisał/a:
Panowie da radę gdzieś kupić gumę ala ISO w normalniejszej cenie niż ISO :D 24mm pomarańczową (najlepiej z klamerką w czarnym PVD ale to nie mus) benarusy wyprzedane, obris i borelias maks 22mm ktoś coś?


pifko

:
Widział ktoś gdzieś taki pasek w rozmiarze 20mm?


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.