Szybkie pytanie - szybka odpowiedź
Odpowiedz do tematu

:
a luminofor to nie jest ten gaz, używany w świetlówkach hmmm :D

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Sorry, nie było mnie trochę... Jeśli chodzi o masę, to kupiłem ją w hurtowni na Lelechowskiej 5 (Wwa) - "Bergeon"-V.

amfibia
:
Nic mi to nie mówi. Jaką to ma konsystencje, co jest do tego rozpuszczalnikiem ?

:
W instrukcji tego zestawu (Bergeon 5680-07) jest buteleczka z zielonym proszkiem, buteleczka jakiegoś lakieru oraz buteleczka rozpuszczalnika (ponoć czysty aceton). Piszą, by zmieszać proszek 1/1 z lakierem 1/1. Jeśli masa będzie zbyt gęsta, dodać rozpuszczalnika. Pytanie, czy ktoś to przygotowywał i na co zwrócić szczególną uwagę.

amfibia
:
Zwróć uwagę, by nie poparać wszystkiego dookoła; porządek na stole, dużo miejsca na ręce, wszystko przygotowane, czyste, scierka w pogotowiu. Tarcza i wskazówki unieruchomione na czymś konkretniejszym: korek, drewno, tektura.
Masę zmieszaj do konsystencji śmietany, w porcjach "na raz" i trzymaj pod przykryciem z mała ilością powietrza. To naprawdę aceton, nie octan etylu, więc masa gęstnieje szybko.


Gbourek.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Dzięki, jak zrobię, dam znać jak to poszło...

amfibia
:
Czy zegarek z Solarem można naładować jakimś sztucznym światłem :?: Bo za oknem słońca dziś raczej nie będzie widać :twisted:

:
Machu napisał/a:
Czy zegarek z Solarem można naładować jakimś sztucznym światłem :?: Bo za oknem słońca dziś raczej nie będzie widać :twisted:


Wydaje mi się, że lampką UV

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Każde światło ładuje, zachmurzone niebo, zwykła lampka...
Tylko im słabsze tym dłużej.

:
Ok, to zobaczę po powrocie czy nowy nabytek działa ;)

:
Machu, hmmm to są jakieś solarne słoiki? :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, i tu się zdzifisz ;)

:
No mój jednak trochę niższy :D
Zresztą to z forum, wiec juz pokazywany był...

:
Machu, ja już nie ogarniam nowości, tyle się tego narobiło :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.