Citizeny z bakterią...
Odpowiedz do tematu

:



:
Na chwilę zapomniałem o tym zegarku, ale takimi fotkami szybko wraca chęć na zakup :twisted:

:
Tomek, graty :)

[ Dodano: 2015-10-25, 08:41 ]
Co się nie chwalisz w nabytkach ?

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Woytec, też ujdzie Citek :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Co się nie chwalisz w nabytkach ?

Oklepany zegar .. :P

Nie wiem, czy zostanie hmmm W sumie od dawna chciałem go mieć, ale inne zazwyczaj wygrywały, jak już zdecydowałem i kupiłem - pierwsze wrażenie - dupska jednak nie urywa hmmm

:
No więc właśnie, jajecznica się broni niespotykaną kolorystyką, a ten jest po prostu mega poprawny - to jest idealny zegarek dla jedno-kilku zegarkowca :)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Jajecznica mi nie podeszła, miałem tą Marcina przez parę godzin ..

W moim przypadku z całej serii Nighthawków i tak rywalizację wygrywa CB0131-59E.


:
No tego też bym chciał bardziej niż tego wyżej ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Wolałbym wersję z duratectu, ale i ten mi wystarczy .. :złośliwiec:

:
Tomek, no fajne ten Twój tylko szkoda, że tytan. Dla mnie byłby za lekki.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Dla mnie byłby za lekki.

A co to przeszkadza?
Mam dwa zegarki z tytanową kopertą, i bardzo lubię je nosić właśnie przez to że lekkie :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Zależy, co kto lubi .. Dla mnie jego mała waga to też zaleta .. Ale czasem lubię poczuć kawał żelaza na łapie i zakładam wtedy Boschetta :D

:
Tomek napisał/a:
Zależy, co kto lubi .. Dla mnie jego mała waga to też zaleta .. Ale czasem lubię poczuć kawał żelaza na łapie i zakładam wtedy Boschetta :D


O to to.

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
kornel91 napisał/a:
Dla mnie byłby za lekki.

A co to przeszkadza?
Mam dwa zegarki z tytanową kopertą, i bardzo lubię je nosić właśnie przez to że lekkie :))


Lubię czuć zegarek na ręku. Jak chcę lekki zegarek to zakładam G.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.