Customowe pachy i klamry
Odpowiedz do tematu

:
.........w oczekiwaniu na właściwy pas/klamra i resztę ustrojstwa, Mka ojca w taki pas się ubrała


Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Szymon napisał/a:
Pav,
To sa paski twojej produkcji? :shock:


Jeśli tak to się ustawiam w kolejkę cool

:
o proszzzzz





:
...........osłona już na właściwym miejscu

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
to tak



Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
diver
[Usunięty]
:
Panowie powaliły mnie Wasze projekty w sensie pozytywnym oczywiście, choć widzę tu pewien przerost formy nad treścią zwłaszcza w przypadku tych odstających od paska klamerek i klamerek niedopasowanych do dizajnu zegarka

:
diverofobia napisał/a:
widzę tu pewien przerost formy nad treścią zwłaszcza w przypadku tych odstających od paska klamerek i klamerek niedopasowanych do dizajnu zegarka


A które to tak wg. Ciebie są niedopasowane?

diver
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
diverofobia napisał/a:
widzę tu pewien przerost formy nad treścią zwłaszcza w przypadku tych odstających od paska klamerek i klamerek niedopasowanych do dizajnu zegarka


A które to tak wg. Ciebie są niedopasowane?

np post 83, ale to moje gusta pifko

:
diverofobia napisał/a:
Panowie powaliły mnie Wasze projekty w sensie pozytywnym oczywiście, choć widzę tu pewien przerost formy nad treścią zwłaszcza w przypadku tych odstających od paska klamerek i klamerek niedopasowanych do dizajnu zegarka



Każdy kto tak mówi zapewne wie jak i potrafi zrobić to lepiej :złośliwiec:
... co Ty wiesz o odstających od paska klamerkach :P










Ostatnio zmieniony przez Ciech 2015-03-03, 13:45, w całości zmieniany 1 raz
:
diverofobia napisał/a:
Santino napisał/a:
diverofobia napisał/a:
widzę tu pewien przerost formy nad treścią zwłaszcza w przypadku tych odstających od paska klamerek i klamerek niedopasowanych do dizajnu zegarka


A które to tak wg. Ciebie są niedopasowane?

np post 83, ale to moje gusta pifko


Ups - faktycznie stalowa bardziej by pasowała w tym wypadku - ale cicho, bo Gryson większy ode mnie jest ;)

diver
[Usunięty]
:
Ciech napisał/a:
Każdy kto tak mówi zapewne wie jak i potrafi zrobić to lepiej :złośliwiec:
... co Ty wiesz o odstających od paska klamerkach :P

Szanowny kolego nie o to chodzi jak zrobić tylko jak nosić?
o odstających klamerkach wiem iż zaczepiają się o wszystko- taki inny punkt widzenia młodego i początkującego forumowicza- pifko

:
Santino napisał/a:
diverofobia napisał/a:
Santino napisał/a:
diverofobia napisał/a:
widzę tu pewien przerost formy nad treścią zwłaszcza w przypadku tych odstających od paska klamerek i klamerek niedopasowanych do dizajnu zegarka


A które to tak wg. Ciebie są niedopasowane?

np post 83, ale to moje gusta pifko


Ups - faktycznie stalowa bardziej by pasowała w tym wypadku - ale cicho, bo Gryson większy ode mnie jest ;)


Niech mnie pocałuje... w wysokie C (żeby była jasność, o nutę chodzi :złośliwiec: ) każdy, któremu się moja maryna z Miszczową klamrą nie podoba :złośliwiec: A do tego... mogę... :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez gryson 2015-03-03, 21:38, w całości zmieniany 2 razy
diver
[Usunięty]
:
Cytat:
Niech mnie pocałuje... w wysokie C (żeby była jasność, o nutę chodzi :złośliwiec: ) każdy, któremu się moja maryna z Miszczową klamrą nie podoba :złośliwiec: A do tego... mogę... :złośliwiec:

ale, ale nikt nie napisał że się nie podoba, tylko że byłaby ładniejsza ze srebrną klamrą- "całuję Twoją dłoń madame" (gdyby była naprawdę ze srebra to byłby szacun podwójny, a
i tak jest przecież napisałem :" powaliło mnie", padłem na kolana i szczena opadła mi na podłogę, choć widzę pewne niedoskonałości :)) ),
do Ciecha można tak zrobić aby tak nie odstawały, chętnie powiem jak ;)
pifko

:
Za rady dziękuję, mam na ten temat niechybnie odrębne od Twojego zdanie :)
Bardziej bym wolał dowiedzieć się co dla tematu w którym głos zabierasz sam zrobiłeś,
lub jakie gustowne customy w swoich zbiorach posiadasz.

diver
[Usunięty]
:
Ciech napisał/a:
Za rady dziękuję, mam na ten temat niechybnie odrębne od Twojego zdanie :)
Bardziej bym wolał dowiedzieć się co dla tematu w którym głos zabierasz sam zrobiłeś,
lub jakie gustowne customy w swoich zbiorach posiadasz.

skoro niechybnie odrębne, to nie ośmielę się z taką osobistością jak Ty rozmawiać, baj

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.